ДТЕК Нафтогаз – найкраща компанія з охорони праці в Україні

24 жовтня 2018, 14:37

Конкурс проводиться щорічно Державною службою України з питань праці

Компанія "Нафтогазвидобування", видобувний актив ДТЕК Нафтогаз, перемогла у Всеукраїнському конкурсі "Найкраще підприємство з охорони праці" серед компаній видобувного сектора в категорії до 250 працівників.

Реклама

Конкурс проводиться щорічно Державною службою України з питань праці. Мета конкурсу – підвищити рівень культури безпеки праці, популяризувати питання охорони праці, сприяти поліпшенню умов праці та впровадженню сучасних методів управління охороною праці. Обов'язкова умова для участі в конкурсі – відсутність нещасних випадків або професійних захворювань за минулий рік.

Оцінювання учасників конкурсу проводилося за такими характеристиками: наявність і ефективне функціонування системи управління охороною праці, в тому числі відповідно до вимог міжнародних стандартів; наявність служби охорони праці, кабінетів, куточків з охорони праці та їх обладнання; проведення заходів щодо поліпшення умов праці; інвестиції в охорону праці; своєчасне забезпечення працівників якісним спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту; своєчасне навчання і перевірка знань працівників з питань охорони праці та багато інших чинників.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати

Дмитро Мелешенко, керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ДТЕК Нафтогаз, зазначив: "Обов'язок кожного підприємства – надійне забезпечення прав і законних інтересів працівників, створення системи, яка захищає здоров'я і життя людей, не дозволяє недобросовісному роботодавцю економити на стандартах безпеки, ігнорувати вимоги. Безпека виробництва – це найважливіше економічне і соціальне завдання".

.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти