ZTE надав "Укртелекому" довгострокову лінію фінансування

23 березня 2018, 12:32

Гроші підуть на реалізацію проектів щодо розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів

Глобальний лідер телекомунікаційних та інформаційних технологій відкрив "Укртелекому" довгострокову лінію фінансування, перший етап якого передбачає підтримку спільних проектів на суму в розмірі 10 млн доларів США.

Реклама

Фінансування призначене для реалізації проектів розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури "Укртелекому".

Підписуючи угоду, директор "Укртелекому" Юрій Курмаз зазначив:

"У нинішніх умовах ми бачимо великий інтерес глобального бізнесу до національного інфраструктурного ICT-оператора. Ця фінансова лінія використовуватиметься для проектів з терміном окупності не більше 5 років".

Хуан Мінсі, директор ZTE Urkaine LLC додав:

"Ми починаємо новий етап довгострокового співробітництва між ZTE і "Укртелекомом". Відтепер співпраця буде не тільки в сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі "Укртелекому".

Масштабна технічна модернізація інфраструктури і розширення географії охоплення сучасними послугами, передбаченими довгостроковою стратегією розвитку, – це запорука стабільного прогресу компанії. "Укртелеком" докладає для цього максимум зусиль, забезпечуючи одночасно і високу ефективність своєї роботи.

Реклама

За умовами угоди, фінансові ресурси будуть доступні з червня 2018 року. За цей час фахівці компанії підготують дорожню карту і розрахунок проектів, які планується реалізовувати в рамках співпраці.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти