Виручка з мережі ТЦ "Амстор" в Донецькій області не надходить на рахунки підприємств групи – "Смарт-Холдинг"

13 січня 2015, 17:52

Співробітників змушують йти на протиправні дії, заявляють в групі

Головний акціонер групи компаній "Амстор" – "Смарт-Холдинг" – заявляє, що виручка з магазинів, які знаходяться в Донецькій області, що не інкасується згідно з установленими правилами, і, відповідно, не надходить на рахунки підприємств групи. Про це йдеться в повідомленні "Смарт-Холдингу".

Реклама

Згідно з повідомленням, йти на протиправні дії співробітників змушує екс-керуючий і міноритарний акціонер "Амстора" Володимир Вагоровський.

"Це дає підстави припускати, що Вагоровський присвоює виручку торговельної мережі, при цьому залишаючи борги перед постачальниками і банками без оплати. Співробітники, які виконують незаконні вказівки, йдуть на кримінальний злочин, про що їх не повідомляє екс-керівник. Таке грабіжництво ставлення магазинам мережі призведе до банкрутства і закриття торговельних центрів в Донецькій області", – підкреслили в "Смарт-Холдингу".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 31 грудня 2014 озброєні люди намагалися блокувати ряд магазинів мережі "Амстор" в Запоріжжі, Дніпропетровську та Маріуполі. На місця подій прибула міліція, робота магазинів була відновлена, але ненадовго. Зараз не працюють більшість магазинів мережі "Амстор".

Компанія "Смарт-холдинг", основний акціонер "Амстора" пов'язує дії озброєних людей з міноритарним акціонером компанії і її колишнім керуючим Владмир Вагаровскім. Дії міноритарного акціонера і колишнього менеджменту в "Смарт-Холдингу" пояснюють результатами аудиту, який виявив спроби В.Вагоровского привласнити компанію, а також приховати обсяги розкрадань.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Реклама

Головний акціонер рітейлера – "Смарт-Холдинг" звернувся в правоохоронні органи і закликав співробітників зберегти стабільну роботу всіх підприємств групи компаній "Амстор". Повідомляється, що екс-керуючий шантажує менеджмент магазинів, примушує не виходити на роботу і приховувати торгову виручку від інкасації.

В даний момент екс-керуючі мережі магазинів "Амстор" Володимир і Олександр Вагоровський перебувають за кордоном і зареєструвалися в готелі Cheval Blank елітного альпійського гірськолижного курорту Куршевель. Правоохоронці пов'язують від'їзд Вагоровський за кордон з подачею від імені головного акціонера заяв до міліції на дії екс-керуючого.

Компанія "Гелабран Реал Істейт" – акціонер, який стояв біля витоків створення групи компаній "Амстор", підтримав головного акціонера групи – "Смарт-Холдинг" в прагненні стабілізувати роботу торгових центрів "Амстор" по всій Україні. У повідомленні компанії говорилося: "Ми засуджуємо дії міноритарного акціонера Володимира Вагоровський і колишнього менеджменту в особі Олександра Вагоровський, які призвели до зупинки роботи магазинів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти