Податкова знайшла порушення у кожному "курортному" ресторані і кафе, перевіреному 2018 року

26 грудня 2018 12:58

ДФС застосувала штрафних санкцій на 20,6 мільйона гривень

За курортний сезон 2018 року Державна фіскальна служба України (ДФС) провела 1609 фактичних перевірок суб'єктів господарювання в місцях масового відпочинку. До них відносяться кафе та ресторани. Такі перевірки є однією з форм податкового контролю, який здійснює ДФС в Україні. 

Реклама

У всіх випадках перевірки встановлено порушення вимог чинного законодавства, за які до суб'єктів господарювання застосовано 20,6 мільйона гривень штрафних (фінансових) санкцій. 

Найчастіше перевірками виявлялися такі порушення: 

  • 606 фактів неоприбуткування готівки (11,4 млн грн штрафних санкцій);
  • 391 факт торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами з порушенням встановленого чинним законодавством порядку – торгівлі без відповідної ліцензії (5,7 млн грн штрафних санкцій);
  • 341 факт торгівлі не оприбутковані товари (3,3 млн грн штрафних санкцій);
  • 302 факти незастосування реєстраторів розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків (0,2 млн грн штрафних санкцій).

Також протягом курортного сезону під час проведення фактичних перевірок проведено 168 хронометражів, за результатами яких спостерігається середньоденне збільшення готівкової виручки на господарських об'єктах до 2 разів.

Не пропусти!
Іспанія заганяла м'яч і себе в матчі проти Швеції. Перші баранки на Євро-2020
Шведи стримали Іспанію

Раніше повідомлялося, що ДФС чекає чергова реформа. Кабмін вирішив розділити державну фіскальну службу на дві служби: Державну податкову та Державну митну служби.

Реклама

У самій же ДФС заявляли, що податкова "витягла" з тіні понад семи тисяч нелегальних працівників. За січень-жовтень в Україні в результаті перевірок було легалізовано 7,3 тис. найнятих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти