В Україні покращилися бізнес-настрої

11 листопада 2016, 15:36

Керівники підприємств розраховують на уповільнення інфляції і збираються брати кредити

Індекс ділових очікувань керівників українських підприємств в третьому кварталі 2016 року порівняно з попереднім кварталом виріс на 7 процентних пунктів – до 109,2%, продовживши позитивну тенденцію попереднього кварталу. Зростання показника, згідно з даними опитування Нацбанку, сталося завдяки підвищенню оцінок респондентів щодо майбутніх інвестицій і кількості працівників на підприємствах.

Реклама

Так, респонденти в найближчі 12 місяців очікують подальшого зростання обсягів виробництва товарів і послуг в Україні, істотного уповільнення темпів зростання споживчих цін, ослаблення девальваційних процесів і зростання потреби в позикових коштах – бізнес планує активно залучати банківські кредити.

Основними негативними факторами розвитку підприємств залишаються нестабільна політична ситуація і високі ціни на енергоносії.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших

Як повідомлялося, індекс ділових очікувань керівників українських підприємств у другому кварталі 2016 року порівняно з попереднім кварталом виріс на 10,1 процентних пункту – до 108,5%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти