В Україні будуть створені привабливі умови для ІТ-бізнесу – Порошенко

8 вересня 2018, 20:37

Президент наголосив на важливості ІТ-послуг в різних сферах життя країни

Розвиток ІТ-бізнесу буде мати пріоритетний характер, для його підтримки і функціонування будуть створені привабливі умови, вважає президент України Петро Порошенко.

"Упевнений в тому, що розвиток ІТ-індустрії буде мати пріоритетний характер не тільки тому, що це глобальний тренд в світі, але і тому, що ми об'єднаємося для того, щоб створити абсолютно привабливі умови підтримки функціонування ІТ-бізнесу", – сказав він під час візиту в HUB "Місто змістів".

Глава держави зазначив, що не можна втратити напрацювання української технічної школи, оскільки попит на ІТ-послуги щорічно зростає на 30% – 50%.

Крім того, президент зазначив, що завдяки фахівцям комунікаційних спеціальностей, супутникових технологій значні зміни відбулися у військовій сфері.

"Той обсяг інформації, який ми зараз отримуємо зі супутників, яку картинку ми сьогодні демонструємо в режимі реального часу – це не тільки збільшує ефективність наших військ і не тільки рятує життя українських воїнів", – сказав президент.

Він також зазначив, що українська ІТ-школа має важливе значення для держсектора, зокрема, ефективності прийняття рішень, боротьби з корупцією.

"Сфера IT не має меж. І ви можете працювати в будь-якій компанії світу. І ми тільки повинні створити умови, щоб ці можливості глобалізації IT сектора були конкурентноспроможними", – підкреслив президент.

Як повідомлялося
, експорт IT-послуг з України зріс на 20%,
азагальнийобсягінвестиційвукраїнськіIT-компаніїсклав$265 млнза2017рік,щона231%більшепоказників2016 року.

Реклама

Раніше в список ста кращих у світі аутсорсингових IT-компаній увійшли 13 українських фірм.

В тренді
Загострення на Донбасі підкосило гривню: чи чекати різкої девальвації

ТакожпрезидентобговоривзпредставникамиМальтипитанняпро те,якзбільшувати співробітництво в сфері IT і комунікаційних послуг між країнами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти