У справі екс-глави Nissan виявили "саудівський слід"

29 грудня 2018 9:03

Прокуратура пов'язує Гона з бізнесменом-шейхом

Прокуратура Японії в ході розслідування у справі колишнього голови альянсу Renault, Nissan і Mitsubish Карлоса Гона зацікавилася його діловими зв'язками з саудівським бізнесменом Халедом аль-Джуффалі, який керує бізнесом Nissan на Близькому Сході. Про це повідомляє Reuters.

За даними агентства, приблизно в жовтні 2008 року Гон намагався покрити збитки в розмірі 1,85 млрд єн (16,6 млн доларів), що утворилися після особистих операцій з деривативами. Нові звинувачення стосуються використання коштів компанії для виплати грошей саудівському бізнесменові.

У прокуратурі вважають, що шейх Халедом аль-Джуффалі міг допомогти Гону оформити акредитив на суму 14,7 млн. доларів у вигляді чотирьох платежів до період з 2009 по 2012 роки.

Нагадаємо, раніше
Карлосу Гону пред'явилизвинувачення. ТакожзвинуваченнявисунутіодномузнаближенихГона,колишньомучленурадидиректорівNissanГрегуКеллі.

Реклама

Японськіправоохоронніорганизаарештувалиглавуальянсу Renault-Nissan Карлоса Гона19 листопада позвинуваченнювпорушеннімісцевогофінансовогозаконодавства.

Якстверджуютьвполіції,Гонухилявсявідподатків,спотворюючиінформаціюпро власнівиплати.З2011 по 2015рік він,за данимислідства,занизивінформаціюпросвоївиплати майжена5 млрдєн(близько44,4 млндоларівза поточним курсом).Пізнішесталовідомо,щов 2010 роціГонствориввенчурнукомпаніювНідерландах,черезякукупувавелітнежитлозакордоном-зокрема,вРіо-де-ЖанейроіБейруті.

Не пропусти!
Що вони співають? На збірну України "наїхали" за російську мову Джулай та Кокотюха
Джулай, Кокотюха і збірна України

УNissanінкримінованідиректоруконцернупорушеннявжевизнали.Внутрішнєрозслідуванняпоказало,щоначальникрокамиприменшуваврозміргрошовихвиплатівитрачавкоштикомпаніїу власнихцілях.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти