У серпні ДТЕК на 37% наростив закупівлі вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну

12 вересня 2017, 15:43

За підсумками 6 місяців 2017 року частка ДТЕК у продажах ресурсу держпідприємств "Львіввугілля" та "Волиньвугілля" досягла 80%

У серпні 2017 року ДТЕК істотно збільшив закупівлі вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну. Обсяг придбаного палива для ТЕС ДТЕК Західенерго склав 72 тис. тонн, що на 37% більше, ніж в попередньому місяці. Це дозволить забезпечити вітчизняним вугіллям ТЕС на марці Г, які працюють в умовах пріоритетною завантаження.

Збільшення попиту на українське паливо є результатом нової стратегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо досягнення енергонезалежності країни за рахунок розвитку власного видобутку газового вугілля в Україні.

ТЕС ДТЕК є основним споживачем вугілля державних підприємств "Львіввугілля" та "Волиньвугілля". Обсяги закупівель залежать від енергобалансу країни і попиту на електроенергію, яку виробляють ТЕС Західенерго. Всього з початку 2017 року ДТЕК закупив у шахт Львівсько-Волинського басейну порядку 439 тис. тонн вугілля.

"ДТЕК Енерго завжди орієнтувався на українське вугілля. Це стосується як розвитку власного видобутку вугілля, так і закупівель палива у державних шахт. Підтримка останніх особливо важлива, оскільки собівартість видобутку вугілля на державних підприємствах – одна з найвищих в країні", – підкреслив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

За підсумками 6 місяців 2017 року частка ДТЕК у продажах ресурсу держпідприємств "Львіввугілля" та "Волиньвугілля" досягла 80%.

Нагадаємо, що ціна, за якою ДТЕК купує вугілля державних шахт Львівського-Волинського басейну, зросла на 10% і склала 2200 гривень за 1 тонну.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти