Український бот почав реєструвати торгові марки в Євросоюзі

21 квітня 2018, 04:30

Творці Messenger-бота планують вийти на ринок Китаю

Українськийчат-ботреєстраторторговихмароквмесенджеріFacebook PatentBotпочавреєстраціюторговихмароквЄС.Перевірити,чи вільнабажанаторговамаркаможнав28-микраїнахЄвропейськогоСоюзу.

ПокиPatentBotспілкуєтьсязкористувачаминатрьохмовах: українською,російською та англійською.Але26 квітня вйогофункціоналбудутьдоданііншімовніверсії.

"Ми розвиваємося далі і плануємо до кінця року запустити реєстрацію в Китаї", - говорить СЕО PatentBot Наталія Владимирова
.

Реклама

НадвиходомвЄСкомандапрацювалаблизько5місяців.Вартістьреєстраціїскладе299євро,не враховуючидержавне мито."Цев4разидешевшеаналогічноїпослугипропонованоїживимфахівцемвЄСзараз",-говоритькеруючийдиректорPatentBotВалентинПивоваров.

НаукраїнськийринокPatentBotвийшоввлипні2017 року інаданиймоментзаймає7%ринку.Угрудні2017року сервіспочавпрацювативСША.

В тренді
Виплата пенсії по-новому: куди йти замість "Укрпошти" і кому принесуть додому

Нагадаємо, серед 14 номінацій однієї з найбільших платформ для ІТ-продуктів Кремнієвої долини Product Hunt опинилися сім українських проектів, тризякихперемогли.ПрицьомуMessenger-ботPatentbotзавоювавпершістьукатегорії"лушийбот".Продукт,розробленийукраїнськимиюристами,називаєтьсяпершимвсвітіботом,що реєструєторговельнімаркичерезмесенджерFacebook.

Якповідомлялося,до вересня2017рокуукраїнські стартапи зібрали два мільярди доларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти