Українці масово мріють про роботу за кордоном

22 червня 2016, 08:33

Більшість хоче виїхати через важку економічну ситуацію в Україні і низьких зарплат

Однією з головних проблем українського ринку праці є "відтік інтелекту". Однак у порівнянні з 2014-2015 роками кількість тих, хто має намір виїхати за кордон, скоротилася приблизно вдвічі. Також змінилися причини, які штовхають висококваліфікованих фахівців на імміграцію. Якщо рік тому українці їхали в пошуках безпеки, то сьогодні за кордоном вони шукають стабільності, свідчать дані дослідження, проведеного порталом hh.ua.

Реклама

На переїзд за кордон налаштований кожен шостий офісний співробітник. Ще трохи більше половини час від часу думають про еміграцію. Третина українців хочуть виїхати заради гарної медицини, освіти, доступної страховки. Трохи менше третини впевнені, що за кордоном можна значно більше заробляти, виконуючи навіть непрестижну роботу. А ось про почуття безпеки, можливості професійної самореалізації та спрощену процедуру реєстрації власного бізнесу українці згадали в останню чергу.

1-21

Практично троє з п'яти опитаних зізналися, що не бачать свого майбутнього в Україні. Кожен другий не задоволений розміром зарплати і рівнем розвитку економіки. Трохи менше половини вважають неможливим залишатися в країні, в якій не дотримуються закони і процвітає корупція. І ще двоє з п'яти стурбовані нестабільною політичною ситуацією

В тренді
Валютчики пішли на канікули: що буде з курсом долара до кінця травневих

.2-19

Реклама

Однак погодяться на переїзд за кордон українці лише за певних умов. Наприклад, якщо роботодавець надасть хороші фінансові та кар'єрні можливості або буде можливий переїзд разом з сім'єю. Цікаво, що на переїзд в межах України згодні тільки четверо зі ста опитаних.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти