Рева: Українців чекає реформа ринку праці

22 грудня 2018, 14:15

Міністр анонсував зміни в системі працевлаштування і навіть освіти

В Україні в середньостроковій перспективі розпочнеться реформування ринку праці. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, підбиваючи підсумки 2018 року.

За словами чиновника, реформи будуть спрямовані на поліпшення трудових відносин.

"У середньостроковій перспективі ми націлені провести комплексні реформи ринку праці, результатами яких повинно бути забезпечення прозорих трудових відносин між роботодавцем і працівником, підвищення конкурентоспроможності українських громадян і, як наслідок, підвищення заробітних плат і підвищення можливостей працевлаштування на національному ринку праці
",
– заявив Рева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Зокрема,за словамиміністра,системаосвітибудеприводитисяу відповідністьдо потребринкупраці.

"Знання,яківиходятьвсистеміосвіти,повиннівідповідатиочікуваннямроботодавців,щовирішитьпроблемупрацевлаштуваннямолодітаотриманняпершогоробочогомісця.Дляцьогоміністерствоспільнозоб'єднаннямроботодавців,науковимиустановамикоординуєроботупорозробціпрофесійнихстандартів-документів,що визначаютьвимогироботодавцівдо підготовкифахівців зкожноїпрофесії",-повідомивміністр.

Зайогословами,вжеподано100заявокнарозробкутакихдокументів.НовістандартипіслязатвердженнявМінсоцполітикистанутьосновоюрозробкиосвітніхпрограм,за якимибудездійснюватисяпідготовкафахівціву навчальнихзакладах,додавРева.Вінтакожповідомив,що українці виходять з "тіні".

"Щеоднієюсистемноїреформоюнаринкупрацієвстановленняєвропейськихстандартівзахистутрудовихправгромадян.Зметоюлегалізаціїзайнятостітазабезпеченнясоціальногострахуванняпрацюючих,введенийновийпорядокздійсненняконтролюзадотриманнямзаконодавствапро працю.Їм,зокрема,делегованіповноваженнящодо здійсненняконтролюмістахіоб'єднанимтериторіальнимгромадам",-повідомивміністр.

В тренді
Долар застиг на місці, євро подешевшав: курс валют Нацбанку
Курс долара в Україні завмер
В тренді
Через війну в Ізраїлі МАУ скасувала авіарейси до Тель-Авіва: що робити з квитками
МАУ відкриває нові рейси з Києва і скасовує плату за зміну дати вильоту
В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
Реклама

Реватакожнагадав,щоз січня2019року вводиться інституткар'єрного радникапрофілюваннябезробітнихта шукачів роботизметоювпровадженняіндивідуальногопідходудо людинищодоїї працевлаштуванняіплануваннякар'єри.

Нагадаємо,нещодавноекспертиз працевлаштуваннявідзначали,щоринокдодатковихшвидкихзаробітківвкраїністрімкозростає - черезвисокі ціни наші співвітчизникизахопилися підробітками.

Крімтого,журналісти"Сегодня"розібралися,девУкраїніотримувати зарплату від 15 тисяч гривень.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти