Україна націлилася на ТОП-30 рейтингу Doing Business

19 лютого 2019, 09:37

Оцінка Світового банку дуже важлива для залучення інвесторів, пояснили в Мінекономрозвитку

Перед Україною стоїть завдання піднятися до ТОП-30 країн у рейтингу Doing Business, який складає Світовий банк. Про це розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов в інтерв'ю сайту "Сегодня".

Реклама

За словами чиновника, вже зараз спостерігаються передумови для зростання обсягу інвестицій в українську економіку, проте це не межа.

"У 2019-му боротимемося за те, щоб обсяг інвестицій в українську економіку збільшувався... Ми точно маємо позитивний тренд. Ми ростемо на 3% на рік у ВВП, у нас стабільний курс гривні і найнижча інфляція за останні кілька років. Ми ростемо в усіх основних рейтингах: і щодо легкості ведення бізнесу, і за інноваційністю, і за логістичною доступністю", – сказав Нефьодов.

Читайте також: Бізнес пожвавився: злиттів і поглинань в Україні стало вдвічі більше

Він, зокрема, зазначив, що Україна за п'ять років значно піднялася в рейтингу Doing Business, який дуже важливий для інвесторів. При цьому Нефьодов наполягає: нашій країні не варто зупинятися на досягнутому.

"Рейтинг складається Світовим банком, і на нього насамперед дивляться інвестори, коли обирають, куди заводити гроші. І Україна тут демонструє дуже значний прогрес. За п'ять років ми піднялися з 112-го на 71-ше місце. У світі дуже мало подібних прикладів. Україна стала другою в світі за темпами зростання в цьому рейтингу. І це виділяє нас серед інших країн і збуджує інтерес інвесторів. Звісно, 71-м місцем навряд чи варто пишатися. Наша задача на наступні 5 років – потрапити хоча б у ТОП -30", – вважає чиновник.

Як повідомлялося, країна посяде 71-ше місце в рейтингу Doing Business серед 190 країн світу, піднявшись за рік на п'ять рядків вгору. Позиція України – між Киргизією і Грецією.

Реклама


Доповідь "Ведення бізнесу" (Doing Business Report) – щорічне дослідження групи Світового банку, що оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 11 індикаторів. Доповідь присвячена оцінці нормативних актів, що регулюють діяльність малих і середніх підприємств, і порядку їх застосування на практиці.

Рейтинг Doing Business складається з 2003 року і зазвичай публікується восени. З 2005 року (Doing Business 2006) в доповіді присутній рейтинг держав за легкістю ведення бізнесу, а з 2006 року (DB 2007) країни ранжуються також і за індикаторами. Дослідження Doing Business не тільки вказують на проблеми, які перешкоджають розвитку підприємництва, а й визначають їх причини і містять рекомендації щодо проведення необхідних реформ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти