Своя справа: маркетинг-директор приватної клініки з Обухова відкрив свою дитячу ігрову кімнату

За 2 роки – 2 ігрових центри і популярність на все місто
Колись Сергій Снєгірьов мріяв стати вихователем в дитячому саду . Але мама сказала : забудь , хлопчики не бувають няньками . Хлопець виріс і відкрив дитячу ігрову кімнату .

"Все сложилось само по себе. Новый микрорайон, молодые семьи, полный двор детей, — рассказывает он. — У нас тоже 5-летний сын. И я ко всем приставал с идеей, что надо устроить клуб для детей на случай плохой погоды".

На що отримував відповідь – ось і відкрий його сам !

Обміркувавши проект як слід , Снєгірьов , маркетинг – директор приватної клініки , житель Обухова ( Київська область ) , зважився . І не прогадав ! Ігрова кімната стала улюбленим дитячим клубом для святкування днів народження та настільки комерційно успішним проектом , що недавно підприємець відкрив ще одну .

"И в ней один только лабиринт размером как весь первый центр, помещение в три раза больше, — гордится маркетолог. — Тут уж я воплотил все мечты и фантазии. Неоновый зал, светомузыка для детского диско...".

І це не межа : Снєгірьов впевнений , що поганий той бізнесмен , який не будує плани на майбутнє .

Стартовий капітал: пішли всі заощадження

За першою освітою Сергій – інженер медичного обладнання , але потім закінчив бізнес – школу і став фахівцем з маркетингу . Після 6 – го курсу вже організував свій інтернет – магазин , потім видавав газету оголошень . Як вариться бізнес , розумів . Довго шукав приміщення в оренду , а в результаті його купив .

Реклама

"Решил делать по-серьезному: все семейные сбережения, несколько десятков тысяч долларов, потратили на покупку, ремонт и оборудование", — рассказывает Снегирев.

Інтер'єр продумав сам : щось смикнув з інтернету , щось запозичив у інших ігрових кімнат – обдумуючи проект , Сергій з сином відвідали , за його словами , майже всі ігрові центри України і кілька в Польщі . Презентувати його не склало труднощів : навички маркетолога дозволили охопити найефективніші канали реклами .

"Да и в интернете очень много тематических сайтов, форумов, роликов о том, как продвигать подобные услуги", — делится он.

Відкриття приурочили до 24 серпня: вихідний день , і вхід в кімнату безкоштовний .

"Весь район пришел, человек 100 за день перебывало!" — смеется Сергей.

Далі сарафанне радіо зробило свою справу .

Хороший товар продає себе сам , а послуга дуже залежить від того , хто пропонує . Тому персонал для кімнати Сергій відбирав ретельно .

"Администраторов ищу инициативных. Чтоб не пропускали детей через конвейер, а участвовали в процессе", — рассказывает основатель детского клуба.

Сам він провів в ньому пару місяців і зрозумів , що на адміністраторів можна покластися . Тепер заглядає тільки вечорами – запитати , як справи .

"Многое из того, чем дополнили интерьер, предложили девочки: аквариум, подвесное кресло. Все креативные и с душой к работе", — говорит он.

Згодом ігровий центр обріс партнерами – аніматорами , кондитерами . Це і реклама , і допуслуги – отримуєш і кімнату для дня народження , і торт з атракціонами .

"Их тоже подбирал. Должен знать, что не испортят репутацию, — объясняет Сергей. — Если мой клуб с ними сотрудничает, значит, они уже провели праздник для моего ребенка, и я их рекомендую".

Найважче: режим 24/7

У підприємця мізки працюють цілодобово .

"Бывает, ночью просыпаешься и записываешь пришедшие на ум идеи", — говорит он.

Складнощі невичерпні : влітку ось ігрові кімнати пустують – погода хороша . Ситуацію врятувала думка про дитячий літній табір.

"У меня и в клинике полно работы, хоть разорвись. Без поддержки супруги и руководства не справился бы", — говорит Снегирев.

Адже відповідальність вся на своїх плечах . Багато що можна дізнатися з інтернету – тонкощі організації , аж до порад по оренді . А ось гарантій ніхто не дасть :

"Я вот задумывал комнату как место, куда можно привести ребенка на час-два, чтобы сбегать на почту или к стоматологу. И ошибся: выстрелили дни рождения. Оказалась удачной идея детской территории с аниматорами, где ребенок и его гости полноправные хозяева, — признается Сергей. — Поэтому в новом центре комнат для дней рождения целых 3".

Як змінилося життя

Тепер з Сергієм вітається кожна друга зустрічна мама , а малюки бурхливо реагують , угледівши у дворі . Багато городян знають його в обличчя : господар особисто проводить заходи на День захисту дітей і день народження клубу.

"Свое дело дает энергию, веру в будущее и психологически заряжает. Насколько это трудно, настолько и здорово", — сознается он.

Важливу роль зіграло оточення , колеги по бізнес – школі . У Снєгірьова з'явилося коло нових друзів з ідеями , досвідом ведення бізнесу , комерційним талантом , вірою в успіх .

"Общение с ними окрыляет. Не то что стройбригады со своим "никак нельзя, не получится". Совсем иное мышление", — делится предприниматель.

Він став часто бувати в колі однодумців і переконався : якщо у людей виходить , то і у нього вийде .

Поради бувалого директора

Для бізнесмена важливо не застоюватися на місці . Ті , хто програв , в якийсь момент просто завмерли , впевнений Сергій .

"Одни проекты развиваются, другие медленно умирают. Все кончается провалом, только если хозяин не желает видеть проблему и бороться с ней", — убежден опытный предприниматель.

Безвихідних ситуацій в роботі майже не буває , каже Сергій і наводить приклад . Про придбання другого приміщення він вів переговори півроку . А через два дні з'ясувалося , що каналізація в ньому повністю забита і ремонту не підлягає . Найняті для ремонту будівельники приїхали , покрутили головою і поїхали : немає сенсу працювати , без санвузла дитяча кімната нефункціональна .

Реклама

"Вызвал службу канализационной прочистки. Они с применением электродвигателя заходили 14 раз в трубу и не справились, — рассказывает Сергей. — Пригласил другую, применяющую гидродинамическую чистку, — 6 раз пробовали и впустую".

Вже збиралися їхати , але замовник умовив спробувати ще раз – виклик оплачений , раптом вийде ?

"И на седьмой раз они пробили! Эта история доказывает: предпринимателю нельзя останавливаться ни на шестой, ни на десятой попытке. Никогда не знаешь, когда надо было еще раз постучать в дверь, чтобы она открылась", — убежден основатель детских клубов.

Якщо віриш , що все можливо , воно і реалізується .

Успіх в цифрах

Сергій Снєгірьов виношував ідею бізнесу 1,5 року, за цей час відвідав десятки ігрових центрів, прораховував потенційні вигоди і збитки. Розрахунки виправдалися відсотків на 80. У свої 33 він зайнявся реалізацією проекту. Від моменту підписання договору на приміщення до відкриття обох центрів проходило не більше місяця. Ігрова кімната вийшла на заплановані результати через 7 місяців, перші 2 місяці роботи були збиткові. Через 2 роки бізнес розширився. У пошуках адміністраторів Сергій приймає десятки дзвінків, а після співбесіди вибирає одну кандидатку з 5-7. І вони дітям подобаються: відвідуваність б'є рекорд за рекордом.

"Однажды одновременно в комнате было 70 детей! Это максимум для такого помещения, — вспоминает Снегирев. — А как-то за день забронировали сразу 8 дней рождения при норме 1—2 заказа в день. И на той же неделе пришлось отказать 7 клиентам. Тогда я и задумался: вторую комнату открою я, или это сделают другие люди, спрос большой".

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама
Допомога під час війни
Більше новин
Фінанс-дайджест
Більше новин
Industry
Більше новин
Квартирне питання
Більше новин
Час заробляти
Техно
Більше новин
Комуналка
Більше новин
Наші гроші
Більше новин
Війна в Україні
Більше новин
Money-лайфхакер💰
Головне про гроші
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Валюта
Курс долара в касах банків (купівля/продаж)
1
ПУМБ ПУМБ
35.8/36.3
2
ПриватБанк ПриватБанк
35.5/36.3
3
Ощадбанк Ощадбанк
35.7/36.15
4
Райффайзен Банк Райффайзен Банк
36.4/37.1
5
Укрексімбанк Укрексімбанк
36.2/36.7
6
Альфа-Банк Альфа-Банк
35.5/36.7
7
Укргазбанк Укргазбанк
35.4/36.4
8
Універсал Банк Універсал Банк
35.4/36.9
9
OTP Bank OTP Bank
31.95/35.0
ЗАПРАВКИ
Паливо сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
51,50
49,52
50,69
27,61
51,90
49,90
50,90
27,89
53,05
51,38
51,63
27,56
53,50
51,50
51,50
28,21
53,99
52,49
53,99
28,48
56,99
54,99
54,99
28,97
56,99
54,99
54,99
28,98
57,88
54,39
54,49
28,65
58,99
56,99
55,99
28,98
-
48,90
49,01
27,00
Відставка Бориса Джонсона
Нова обкладинка The Economist
Рейтинг цін
Скільки коштує житло у новобудовах Києва (грн за м²)
1
Печерський Печерський
90 592
2
Шевченківський Шевченківський
57 791
3
Оболонський Оболонський
54 494
4
Подільський Подільський
51 178
5
Голосіївський Голосіївський
46 989
6
Святошинський Святошинський
36 659
7
Дніпровський Дніпровський
35 882
8
Дарницький Дарницький
35 881
9
Деснянський Деснянський
35 364
10
Солом'янський Солом'янський
31 688
Прогноз 🔑
ТОП-5 у сфері IT
Затребувані спеціалізації
Програмування

Програмування

Інженер

Інженер

Системи управління підприємствами

Системи управління підприємствами

Web-інженер

Web-інженер

Web-майстер

Web-майстер

Актуальні пропозиції 🔥
Вибір українців 🚘
Які нові легкові авто купували у червні
1
Toyota Toyota
456
2
Renault Renault
327
3
Volkswagen Volkswagen
263
4
Hyundai Hyundai
172
5
Skoda Skoda
168
6
Mitsubishi Mitsubishi
162
7
BMW BMW
120
8
Nissan Nissan
102
9
Mercedes Mercedes
94
10
Ford Ford
87
Детальніше
Must Know
Штрафи для власників тварин в Україні

Вигул собак небезпечних порід без намордника — від 170 грн

Вигул собак небезпечних порід без намордника — від 170 грн

Вигул собак у заборонених місцях — від 170 грн

Вигул собак у заборонених місцях — від 170 грн

Неприбрані за твариною екскременти — від 170 грн

Неприбрані за твариною екскременти — від 170 грн

Нанесення твариною шкоди майну чи здоров'ю людини — від 1700 грн

Нанесення твариною шкоди майну чи здоров'ю людини — від 1700 грн

Знущання з тварини — від 3400 грн

Знущання з тварини — від 3400 грн
Детальніше
Класи житла
В чому різниця?
Економ

Зазвичай, це типові багатоповерхівки без надмірних архітектурних рішень, схожі одна на одну, але їхнє основне завдання – універсальність та забезпечення квартирами якомога більшої кількості людей. У Києві середня ціна за квадратний метр у "економі" становить 27 тис. грн.

Комфорт

У таких будинках передбачені зони для зберігання дитячих колясок чи велосипедів, є вбиральні, охорона на території, покращений дитячий майданчик та паркінг. У Києві за такі квартири у новобудовах просять у середньому 35,3 тис. грн за кв. м.

Бізнес

У новобудовах є великі підземні паркінги, з одним паркомісцем на квартиру. Зазвичай такі будівлі охороняються, є консьєрж, покращені дитячі майданчики, а для догляду за територією наймають садівників. Мешканці столиці в середньому платять 57,7 тис. грн за квадратний метр у такій квартирі.

Еліт

Над дизайном житла працюють солідні дизайнери. Територія охороняється, а паркомісця облаштовують із запасом. У таких житлових комплексах будують тенісні корти, басейни, супермаркети, приватні школи тощо. У Києві один квадратний метр такого житла коштує в середньому 98,8 тис. грн.

1 /2
Все про квартири
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

61443.92

Dogecoin (DOGE)

0.12

Ethereum (ETH)

3368.24

Litecoin (LTC)

84.26

Ripple (XRP)

0.59

Наша економіка
5 головних цифр
1
Споживча інфляція Споживча інфляція
18%
2
Облікова ставка Облікова ставка
25%
3
Офіційний курс євро Офіційний курс євро
29,7 грн
4
Офіційний курс долара Офіційний курс долара
29,25 грн
5
Міжнародні резерви Міжнародні резерви
$22,8 млрд
Знати більше💡

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти