Поради підприємцям-початківцям: як правильно просувати сайт в інтернеті

22 липня 2018, 01:40

Христина Коновалова

Як проводити SEO-настройку, розповів провідний фахівець з SEO-просуванню маркетплейса Prom.ua Геннадій Сиваш

Кожен підприємець розуміє, що для збільшення продажів в інтернет-магазині потрібні інструменти, відмінні від традиційних для шоу-румів. Досягти наших цілей допоможуть інструменти SEO (Search Engineering Optimization). Йдеться про можливість поліпшити сайт під вимоги пошукових систем Google, Yahoo! або Яндекс. Правильно налаштований сайт може виявитися в числі перших за пошуковим запитом, і це приверне клієнтів – адже, за статистикою, більшість людей вибирає для покупок один з магазинів, виданих на першій сторінці пошуку. Як проводити SEO-настройку, розповів провідний фахівець з SEO-просуванню маркетплейса Prom.ua Геннадій Сиваш.

ЗОВНІШНІСТЬ

Реклама

Привиборідоменногоіменідлясайтупотрібновіддатиперевагукороткій"адресі"."Кращевикористовуватиназвукомпанії,абоодне-дваслова,що описуютьдіяльність.Доменповиненбутипростим,ійогомаєбутизручнодиктуватипотелефону",-зазначаєСиваш.Допомагаєклієнтамзнаходитипорталправильнаструктурасайту.Для цього у платформи повинна бути одна логіка поділу каталогу: вінповиненділитисяза властивостями,виробникамабозагальними характеристиками."Наприклад,якщопродаєтеспортивнуекіпіровку,спочаткувказуєте,комупідходитьтовар-чоловікам,жінкам.Потімпідрозділиділитенатипи-взуття,одяг.Потімкожентипділитьсянавидиспорту",-радитьСиваш.

ВМІСТ

Хорошийконтентдопомагаєсайтупотраплятивпошуковувидачу,томуоднимиописамикомплектівне відбутися."Текстповиненнестикорисну інформаціюпро товарі недублюватисянасторінках:сторінкизоднаковимописомне потрапляютьвпошуковувидачу.Якщосайтєвізиткоюкомпанії,кращепочинатизописусторінки "Пронас".Аонлайн-магазинповиненпочинатисязвітрини,аджелюдейцікавлятьтовари",-пояснюєексперт.Також важливо правильно обрати мову сайту. Контенттребаготуватинаодній мові."Безобранихмовнихверсійсайтуконтентнадекількохмовахгіршерозпізнаєтьсяпошуковими системами.Щобзрозуміти,чи потрібнащеоднамова,можнаперевіритипопулярністьзапитівпопотрібній темі.ТутдопоможеGoogle Trends",-говоритьСиваш.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших

Самтекстнасайтіповиненбутипростимілегкимдлячитання."Великішматкитекступотрібноділитинапідпункти.Вартопоменшевикористовуватирізнішрифти та кольоритекстуі невиділятиключовісловажирнимшрифтом:пошуковикивизначаютьцеірозуміють,щоматеріалнаписанийдляпросування",-радитьексперт.

Тепер що стосується ключових слів. "Пошуковики розвивають алгоритми. Зараз перевага віддається сайтам з хорошим контентом: якщо часто повторювати однакові фрази в тексті, пошукова система може розцінити це як маніпулювання і знизити рейтинг сайту", – пояснює експерт. Також треба обережно працювати з вихідними посиланнями. "Якщо на молодому сайті розміщуються посилання на сайти партнерів, "вага" своїх сторінок віддається ресурсам, сайт розвивається повільніше. Тому в перший рік життя сайту краще не ставити чужі посилання. А ось посилання на свої сторінки в соціальних мережах підвищать довіру до сайту: можна додавати до 5-7 посилань на сторінку", – говорить Сиваш.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти