Поради підприємцям-початківцям: шукаємо жіночу справу

30 вересня 2018, 03:30

Христина Коновалова

Потрібно орієнтуватися на нові технології і створювати стартапи

Цього літа компанія Dell спільно з IHS Markit оприлюднила цікаве дослідження "Кращі міста світу для жіночого підприємництва". Як з'ясувалося, найлегше прекрасній половині людства працюється в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Бостоні, Стокгольмі, Лос-Анджелесі, Вашингтоні, Сінгапурі, Торонто, Сіетлі. І хоча в першій десятці з п'ятдесяти лояльних до жіночого бізнесу міст представлені в основному американські мегаполіси, знайшлося в рейтингу місце майже всіх регіонах земної кулі. Зокрема, в дослідженні гідно представлені Європа (Париж, Берлін, Барселона, Варшава, Мілан), Азія (Гонконг, Тайпей, Сеул, Пекін, Токіо), Латинська Америка (Мехіко, Ліма, Сан-Паулу, Гвадалахара), Африка (Найробі, Йоганнесбург). Правда, це дослідження не включило жодного міста з СНД.

ШЛЯХИ

Реклама

Яквідзначаютьексперти,аналізбар'єрівіможливостейдляжіночогобізнесудопомігби визначити,щомайжеу всіхмістахсвітупомітнозросла кількість публікацій про успішних ділових жінок. Такожаналізбізнес-трендіввСан-Францискодозволивзробитивисновокпро те,щонеобхіднозбільшитиіполіпшитиінвестуванняввивченнядівчаткамитакихдисциплін,якматематика,природничінаукиітехнології.Автихмістах,деприсутнійгендернийперекісвпідприємництві,важливоактивізуватиінформаційно-просвітницькуроботудлявсіх,хтовизначаєівпливаєнаполітикуміставсферібізнесу.

Для досягнення нових висот в бізнесі багатьом жінкам не вистачає доступу до місцевого капіталу і технологій, зазначено в дослідженні. "У 2017-му показники жіночого підприємництва в світі виросли на 13%, що показало, як розширюється представленість жінок в державному і приватному секторах в різних регіонах світу. Але при цьому доступ до капіталу і технологій ускладнений, а культурні і політичні бар'єри все ще стоять на шляху до успіху жіночого бізнесу", – відзначає виконавчий віце-президент Dell Карен Квінтос. Тому для поліпшення екосистеми жіночого підприємництва потрібно, щоб жінки активніше використовували інноваційні технології і нетворкінг (корисні зв'язки)длярозширеннясвоїхкомпаній.Звичайно,врізнихмістахнауспіхибізнесвуменвпливаютьмісцеваполітика,закониізвичаї.Алеякщогалузь,обранажінкоюдлябізнесу,перспективна,асамапідприємницяволодієталантамилідера-раночипізновїїдіяльностінастанеуспіх.

В тренді
Валютні борги українців перетворяться на гривневі: закон набув чинності

ПЕРСПЕКТИВИ

Щобжінкимоглирозвиватисвою справу,вкожномумістінеобхіднорозробитиунікальнустратегіюзі створенняумовдлябізнесвумен."ВУкраїні,наприклад,потрібновикорінюватикорупцію,здешевлюватибанківське кредитування, розробити галузеву івестиційну карту длязапускуновихпроектів.Цепроцесидопоможутьукраїнкамрозвиватибізнеснарідній землі",-відзначаєекономістІванХохлов.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти