Скандал з екс-главою Nissan: Гону пред'явили звинувачення

10 грудня 2018 9:21

Карлос Гон, за даними слідства, ухилявся від податків, спотворюючи інформацію про виплати

Прокуратура Токіо пред'явила звинувачення Карлосу Гону – колишньому голові альянсу Renault, Nissan і Mitsubishi, повідомляє видання Kyodo.

Видання зазначає, що Гона офіційно звинуватили в приховуванні доходів. За даними слідства, топ-менеджер протягом п'яти років декларував половину з винагороди за роботу на посаді глави Nissan.

Також звинувачення висунуті одному з наближених Гона, колишньому члену ради директорів Nissan Грегу Келлі.

Японська комісія з цінних паперів і бірж вже подала заяву в прокуратуру для порушення кримінальної справи відносно Гона і Келлі. Незадекларовані кошти повинні були бути виплачені Гону в якості "вихідної" допомоги після відходу з корпорації. Згідно з японським законодавством, ці відомості все одно необхідно вносити в фінансову декларацію, чого екс-глава альянсу не робив
.

Реклама

Нагадаємо, щояпонські правоохоронніорганизаарештувалиглавуальянсуRenault-NissanКарлоса Гона19 листопада позвинуваченнювпорушеннімісцевогофінансовогозаконодавства.

Якстверджуютьвполіції,Гонухилявсявідподатків,спотворюючиінформаціюпро власнівиплати.Уперіодз2011 по 2015рік вінзанизивінформаціюпросвоївиплатимайжена5 млрдєн(близько44,4 млндоларівза поточним курсом).УNissan інкримінованідиректоруконцернупорушеннявжевизнали.Внутрішнєрозслідуванняпоказало,щоначальникрокамиприменшуваврозміргрошовихвиплатівитрачавкоштикомпаніїу власнихцілях.

В тренді
Долар і євро спрямували до зростання – курс валют НБУ
Долар і євро знову дорожчають

Пізнішесталовідомо,щов2010 році вінствориввенчурнукомпаніювНідерландах,черезякукупувавелітнежитлозакордоном-зокрема,вРіо-де-ЖанейроіБейруті,-якимбезоплатнокористувавсяГон.

Крімтого,ранішемиповідомляли,щоГона звільнилизпосадиголовирадидиректорівавтоконцерну Nissan.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти