"Рейдерство стоп": в Раді з'явився новий законопроект для бізнесу

21 листопада 2018, 11:23

Про запропоновані зміни розповів міністр юстиції Павло Петренко

Законопроект "Рейдерство стоп" поданий до Верховної Ради. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко на зустрічі членів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА). Петренко зазначив, що законопроект розроблений спільними зусиллями Міністерства юстиції, народних депутатів, представників бізнес-спільноти, офісу BRDO і бізнес-омбудсмена.

"Законопроект "Рейдерство стоп" перекриє виявлені схеми рейдерських захоплень і значно підвищить безпеку бізнесу в Україні. Буквально вчора він поданий до парламенту. Сподіваємося, що за підтримки президента і народних депутатів він буде вже найближчим часом проголосований", - заявив глава Мін'юсту.

Раніше народний депутат, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко відзначала, що парламент і
президент не будуть затягувати з прийняттям антирейдерского закону.

Реклама

Документ передбачає:

  • позбавленнякомунальнихпідприємствправаздійснювати реєстраційнідії;

  • необхідністьдляреєстраторівскладати іспитпередотриманнямдоступудо реєстрівіперездаватийоговразітимчасовоговідключеннявідреєстрів.

    В тренді
    Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць
  • скасуваннянормипро встановленняплативрозміріне менше1%відсумидоговорудляприватнихнотаріусів.Вартістьпослугибудевизначатисявиключноза домовленістю сторін,будевстановленаверхняпланкавартостінотаріальної діївдержавнихнотаріальнихконторахнарівні10тис.неоподатковуванихмінімумів.

"Важливо, що ми забезпечуємо захист права власності на частку в статутному капіталі юридичної особи. У разі відчуження частки в ТОВ – обов'язкове встановлення особи, яка підписує договір з допомогою нотаріального посвідчення договору або за допомогою електронного підпису. В той же час вводиться норма, яка страхує від підробки підпису на договорі, укладеному в простій письмовій формі. Власник земельної ділянки в разі її оренди може внести в реєстр вимогу, що всі договори, укладені ним, повинні бути нотаріально посвідчеі

Реклама

Середновацій-ліквідаціякадровогодефіцитувдержкотконтораху віддаленихрегіонахінорма,згідно з якоюправоорендивреєстрімаєзбігатисяз терміномдіїдоговору.Реєстраціястарихобтяжень,якіне підтвердженіорганамивлади,після закінченнясемирічноготермінубудеприпинена.

Раніше президент України Петро Порошенко вже підписав закон по боротьбі з аграрним рейдерством. Закономвизначаютьсяособливостівикористанняірозпорядженняземельнимиділянками,розташованимивмасивіземельсільськогосподарськогопризначення,атакожполезахиснимилісовимисмугами,якіобмежуютьтакиймасив.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти