Розвиваємо і модернізуємо: ДТЕК Енерго в І півріччі 2018 року інвестував в підприємства 3,3 млрд грн

30 серпня 2018, 10:56

Компанія підвищує енергонезалежність України та оновлює потужності

ДТЕК Енерго в січні-червні 2018 року інвестував у модернізацію і розвиток своїх підприємств 3,3 млрд грн. Завдяки цьому компанія підвищує енергонезалежність держави  і оновлює потужності для ефективної роботи в умовах нового ринку електроенергії.

Реклама

Ключовим завданням компанії в вугільному сегменті бізнесу на поточний рік є вкладення коштів у збільшення видобутку газового вугілля. Зростання виробництва українського вугілля дозволить досягти державну стратегічну мету – знизити залежність України від імпортного палива.

Для цього компанія за 6 місяців ввела в експлуатацію 17 лав на шахтах і планує до кінця року запустити ще 14 лав, щоб за підсумком 2018 року добути 24,6 млн тонн газового вугілля. У І півріччі підприємства ДТЕК Павлоградвугілля, ДТЕК Добропіллявугілля і ТДВ "Шахта" Білозерська "вже видобули 11,4 млн тонн вугілля.

В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?

У сегменті генерації електроенергії компанія продовжує реалізацію проектів з реконструкції енергоблоків ТЕС, а також завершує підготовку станцій до проходження високих навантажень під час опалювального сезону. Для цього за період липень-грудень компанія має намір закінчити 14 планових ремонтів, які вже виконуються, а також почати і завершити 21 плановий ремонт на енергоблоках ТЕС.

Крім того, у другому півріччі значні зусилля компанії будуть спрямовані на завершення проекту щодо переведення ще двох енергоблоків ДТЕК Придніпровської ТЕС з імпортного антрациту на вітчизняне газове вугілля. У планах компанії завершити переведення енергоблоку №9 – в жовтні, енергоблоку №10 – в грудні поточного року. Завдяки цьому станція надалі працюватиме виключно на українському вугіллі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти