Роботодавці в Україні приховують розмір зарплати від майбутніх працівників

15 квітня 2014, 08:36

Бізнес боїться конкуренції та податківців

Не більше третини вакансій українських роботодавців містять інформацію про зарплату. Це один із найнижчих показників, оскільки аналогічний показник у Росії — 67%, Казахстані — 47%, Білорусі — 66%, повідомляють аналітики кадрового порталу hh.ua.

Реклама

Тільки 10% роботодавців завжди і в усіх вакансіях зазначають зарплату, більше половини роблять це час від часу, а ще четверта частина принципово ніколи не вказує можливий рівень заробітку.

Також більшість експертів упевнені — для компанії не так важливо, вказана зарплата чи ні (33%). Ще 33% вважають, що зарплату необхідно вказувати для більш ефективної роботи служби персоналу. П’ята частина (20%) впевнена в тому, що вказана зарплата поліпшує імідж компанії. І тільки 17% опитаних сказали, що вказувати зарплату не потрібно, адже це ускладнює роботу і погано впливає на імідж компанії.

.png_45

При цьому якщо порівнювати ефективність оголошень із вказаною зарплатою і без неї, то більшість експертів (54%) не помічають значної різниці в термінах і складності закриття вакансій. Четверта частина вважає, що коли опублікувати рівень зарплати, то спеціаліста знайти простіше, і потік резюме більший і якісніший. Ще 6% навпаки впевнені, що спеціаліста знайти складніше, а 15% не мають можливості порівняти ефективність оголошень із зарплатою і без неї.

Реклама

1_19

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Найвищий шанс побачити можливу зарплату в оголошенні — у представників робочих спеціальностей (22%), адміністративного персоналу (22%) і лінійних офісних співробітників (20%). Значно рідше вказують зарплату для дефіцитних спеціалістів (11%) або керівників середньої ланки (6%). Для топ-менеджерів зарплату вказують менше 1% компаній.

На думку експертів, українські компанії не вказують зарплату у вакансіях, адже не завжди знають, яку суму готові будуть запропонувати майбутньому співробітнику, побоюються конкурентів і фіскальних органів.

2_13

Найчастіше роботодавці вказують "зарплатну вилку" — від і до (26%) або середню зарплату (22%). Рідше є фіксована сума, яку й вказують в оголошенні (17%). Досить часто зазначають мінімальний можливий заробіток (11%), а ось максимальну зарплату готові озвучити вкрай рідко, тільки в 2% випадків.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти