Проти "човників" і Aliexpress: в Україні вводяться нові податкові правила

8 грудня 2017 13:47

З-за кордону в інтернеті без мит тепер можна замовити не більше трьох посилок на місяць

В Україні з 2018 року зміняться правила безмитного ввезення товару на територію країни – в тому числі і в посилках. Зміни позначаться на так званих "човниках" і клієнтах іноземних онлайн-магазинів.

Реклама

Такі норми передбачені змінами до Податкового кодексу, які парламент прийняв заради бюджету-2018. Закон, який набрав 252 голоси "за", покликаний забезпечити збалансованість бюджетних надходжень наступного року.

Так, на сьогодні держава дозволяє українцям замовляти за кордоном товари на суму не більше 150 євро на місяць без додаткових податкових платежів. Цей ліміт чіпати не стали. Зате обмежили і кількість безмитних покупок – трьома в місяць. Тобто починаючи з четвертої за місяць посилки обкладатимуться податком, митом і акцизом.

Не пропусти!
А де була Росія? "Дияволи" з Бельгії поставили на місце команду Черчесова
Бельгія проти Росії в першому турі Євро-2020

Стосовно "човникового" ввезення товарів до України через кордон, то всі "безмитні" правила діятимуть тільки для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. Грошові ліміти в такому випадку залишаються колишніми – до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро). А ось ті, хто перетинає кордон частіше, зможуть ввозити без мита товар тільки на 50 євро.

Як повідомлялося, зміни до Податкового кодексу також передбачають скасування податків на ввезення електромобілів до України. Так, податок на додану вартість (ПДВ) і акциз на ввезення електрокарів не стягуватимуть до 2022 року.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти