Придніпровська ТЕС стане екологічнішою

29 жовтня 2018, 08:28

Бунецький Дмитро Бунецький Дмитро

Ще два енергоблоки почнуть працювати на українському вугіллі

ПридніпровськаТЕСзавершуємасштабнуреконструкцію-теперенергоблокибудутьпрацювативиключнонавугіллімарки"Г",якевидобуваєтьсявобласті.ЯкповідомляютьвкомпаніїДТЕК,станціявідмовитьсявідімпортноговугілляантрациту,щопідвищитьенергонезалежністькраїниіполіпшитьенергозабезпеченнярегіону.

Енергоблок№9вжепрацює,
разом з переоснащеними в минулому році 7-м і 8-м блоками. 10запустятьвгрудні.Переоснащенняпереслідуєщеоднумету:спалюваннягазовоговугіллядаєбільшчистийпроцесвиробництваелектроенергії.Уньомунатретинуменшесірки,ніжвантрациті-такогопоказникавдалосядосягти,змішуючивугіллязрізнихродовищ.

Реклама

dtek12-1

Такожзнизилисяоксидиазоту,томущопаливовисокореакційнеідляньогопотрібноменшеповітря.Плюс до всьогоблоки №9 і №10 працюють з електрофільтрами: коронуючіелектродизаряджаютьзолу,нанаступномуетапідо осаджувальнихвсеприлипає,аназовнівиходитьвжеочищенийдоєвропейськихнорм(менше100мгнакуб.м)дим.

В тренді
В Україні змінять маркування м'яса, меду й оливкової олії
Фото: REUTERS/Ajeng Dinar Ulfiana
В тренді
ФОПи зможуть платити податки через додаток "Дія": як це буде працювати
"Дія" вже знає рахунки, на які повинні надходити податки
В тренді
"Укрзалізниця" тимчасово змінила розклад поїздів: список

dtek12-2

Споживанняпаливатежзнизилося:з450до390-410кгна1МВтелектроенергії.Щобвикористовуватигазове вугілля,настанціїпроводятьпереоснащенняпилесистем,модернізуютьсистемуподачі паливаіоновлюють горілки.Такимчином,підкреслюютьфахівці,станціябудестабільнопрацювати,виробляючикіловат-годинидляукраїнськихспоживачів,іопалюватибільшу частинулівогоберегаДніпра.Аповітрявмістітаобластіприцьомубудезначночистішим.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти