Порошенко вимагає не змінювати "спрощенку" для бізнесу

7 вересня 2017, 11:32

Ксенія Капустинська Ксенія Капустинська

Президент нагадав Верховній Раді, що середній клас потрібно захищати

Президент України Петро Порошенко під час свого щорічного звернення до Верховної Ради зажадав депутатів і уряд не змінювати систему єдиного податку для так званих "спрощенців".

"Потрібно дати середньому класу попрацювати хоча б кілька років в режимі довгострокового планування. А то про зміни (податкової системи. – Ред.) на рік суспільство часто дізнається за кілька годин, а то й хвилин до новорічного звернення президента", – застеріг Порошенко.

За словами президента саме середній клас вимагає підтримки. "Середній клас – від айтішника за комп'ютером до фермера в полі – самостійно пережив інфляцію, девальвацію, проблеми з кредитами ... Все це він витримав сам, без підтримки держави. Але чим сильніше середній клас, тим сильніше суспільство, тим стійкіше демократія. Я просив би всіх нас це врахувати як пріоритет при формуванні податкових і бюджетних новацій", – зазначив Порошенко
.

Крімтого,президентвиступивзаобмеженняроботиправоохороннихорганівзмалимбізнесом.

"Правоохоронцівзагаліповиннізабутипро контрольнадмалимбізнесом.[Цеможливо]тількитоді,колиєреальназагрозабезпеці,а неколиконкурентисказали,щохтось щось нібитопорушує",-заявивПорошенко.

Нагадаємо,ранішепрем'єр-міністрВолодимирГройсманзапевняв,щоспрощена система оподаткування в Україні залишиться у 2018 році.
Реклама

Яквідомо,системиоподаткуваннявУкраїнідлягосподарюючихсуб'єктів,якюридичнихосіб,такіфізичнихосіб-підприємців,представленідвомаформами:загальній та спрощеній."Спрощенка"передбачаєфіксованіставкиподатківвзалежностівідгрупипідприємстваіпокликанапідтриматималийісереднійбізнесвУкраїні.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти