Офіційна заява SCM: ініціатива створення Штабу з економічного здоров'я України

17 березня 2020, 16:09

Сергій Остапенко

Мета створення Штабу – спільними зусиллями влади і бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров'я країни в нинішніх складних умовах

Коронавірус став причиною проблем у світовій економіці та економіці України. Карантинні заходи, спрямовані на збереження життя людей, неминуче ведуть до зниження економічної активності.

Реклама

Влада більшості країн світу вживає активних заходів для запобігання економічній кризі. Україна – не виняток. Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звертається до президента і прем'єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров'я України.

Мета створення Штабу – спільними зусиллями влади і бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров'я країни в нинішніх складних умовах.

Пропонується невідкладно розглянути на засіданні Штабу з економічного здоров'я України заходи підтримки:

  • населення;
  • медицини;
  • регіонів;
  • малого та середнього бізнесу;
  • базових галузей економіки.

"Компанія SCM готова делегувати своїх кращих професіоналів у Штаб з економічного здоров'я України. Закликаємо зробити це й інших представників великого національного бізнесу.

Криза – це не тільки проблеми, а й можливості. Штаб з економічного здоров'я України повинен стати мозковим центром відродження нашої країни. Спільними зусиллями ми повинні зробити економіку України сильнішою і стійкішою", – йдеться в заяві SCM.

Всі подробиці в спецтемі Коронавірус в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти