"Нафтогаз" оголосив конкурс на посаду глави "Укрнафти"

18 червня 2015, 13:06

Відбір кандидатів може тривати до 50 днів

НАК "Нафтогаз України" оголосила конкурс і опублікував умови публічного відбору кандидатів на заміщення посади голови правління ПАТ "Укрнафта". Згідно з порядком участі в конкурсній процедурі, термін прийому заявок на участь у конкурсному відборі становить 10 робочих днів після публікації оголошення на сайті НАК.

Реклама

У "Нафтогазі" нагадують: згідно з постановою Кабінету міністрів №396 від 15 червня 2015 року, відбір кандидатів на посаду керівників товариств, де НАК належить понад 50%, здійснюється комісією з проведення конкурсного відбору, склад якої затверджується рішенням правління "Нафтогазу".

Термін проведення конкурсного відбору не може перевищувати 50 календарних днів. Умови відбору та критерії визначення переможців затверджуються правлінням НАК. Результати конкурсного відбору публікуються на офіційному сайті "Нафтогазу" протягом п'яти робочих днів з дати прийняття комісією рішення про визначення переможців.

Кандидатури переможців конкурсного відбору подаються на розгляд до номінаційного комітет Кабміну, який складається з п'яти глав міністерств – Міненерговугілля, МЕРТ, Мінфіну, Мінагропроду і Мінінфраструктури. До комітету також входять п'ять незалежних недержавних експертів в особі президента Київської школи економіки Юрія Логуша, голови представництва Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Шевки Аджунера і Світового банку (СБ) Чімяо Фан, а також регіонального менеджера Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі Руфата Алімарданова та українського бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети.

Рішення номінаційного комітету подається Міністерством енергетики та вугільної промисловості в Кабмін із завданням на голосування.

В тренді
Долар упав після зростання, євро злетів ще вище: офіційний курс
Реклама

Крім того, постановою передбачається, що конкурсний відбір кандидатів на заміщення посад керівників підприємств, єдиним акціонером яких є "Нафтогаз", проводиться за рішенням правління держхолдингу.

Як повідомлялося, наглядова рада "Укрнафти" 29 травня прийняв рішення про проведення загальних зборів акціонерів компанії 22 липня в центральному офісі компанії в Києві.

Наглядова рада також затвердила порядок зборів, до якої увійшли питання звільнення і призначення голови правління, членів правління, наглядової ради та ревізійної коміссіі.Акціонери також заслухають звіти правління, ухвалять рішення про розподіл прибутку і виплату дивідендів за 2014 та обговорять внесення змін до статуту.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти