"На цьому не зупинимося": Україна піднялася в рейтингу Doing Business

31 жовтня 2018, 15:21

Порошенко оцінив успіх країни у важливому міжнародному рейтингу

Україна піднялася на п'ять позицій в рейтингу Doing Business 2019, який складає Світовий банк (СБ). Рейтинг оцінює легкість ведення бізнесу в різних країнах.

Реклама

Так, Україна тепер посідає 71-е місце серед 190 країн світу. Позиція України – між Киргизією та Грецією. Як зазначив президент України Петро Порошенко, на 41 пункт виріс показник України в номінації "міжнародна торгівля" і на 25 – в частині виконання контрактів. 

"Найбільшого прогресу ми досягли в категоріях "оподаткування" з плюсом в 110 пунктів, "міжнародна торгівля"- плюс 70 сходинок, а в "захисті інвесторів" додали 56 пунктів. В легкості "отримання дозволів на будівництво" сьогодні Україна посідає 30 місце в світі. Звичайно, ми на цьому не зупинимося. Знаю, ми заслуговуємо кращого і вміємо краще", – написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

1540991891.5388

Реклама

На початку 2018 року повідомлялося, що Україна націлилася на ТОП-40 рейтингу Doing Business.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

Всього за 2014-2018 роки Україна піднялася в рейтингу на 24 позиції. Минулого року Україна перемістилася лише на чотири місця вгору і була на на 76-му місці з 190 країн.

За шість років Україна досягла найбільшого прогресу в рейтингу Doing Business серед всіх країн пострадянського простору.


Доповідь "Ведення бізнесу" (Doing Business Report) – щорічне дослідження групи Світового банку, що оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 11 індикаторів. Доповідь присвячена оцінці нормативних актів, що регулюють діяльність малих та середніх підприємств, і порядку їх застосування на практиці.

Доповідь складається з 2003 року і зазвичай публікується восени. З 2005 року (Doing Business 2006) у доповіді є рейтинг держав за легкістю ведення бізнесу, а з 2006 року (DB 2007) країни ранжуються також і за індикаторами. Крім того, дослідження Doing Business не тільки вказують на проблеми, які перешкоджають розвитку підприємництва, а й визначають їх причини і містять рекомендації щодо проведення необхідних реформ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти