Метінвест застеріг від незаконного використання його майна на неконтрольованій території

11 квітня 2017, 15:29

Співпраця з невизнаними республіками і пов'язаними з ними/контрольованими ними особами та підприємствами є порушенням режиму міжнародних економічних санкцій Група Метінвест застерігає від незаконного використання її майна на неконтрольованій території

Група Метінвест застерігає фізичних і юридичних осіб – резидентів і нерезидентів України – від незаконного використання свого майна, що залишилося на підприємствах, захоплених на тимчасово неконтрольованій території України (НКТ) представниками так званих "ДНР" і "ЛНР". Йдеться як про використання продукції активів Метінвеста, так і про постачання металургійної сировини цим підприємствам.

Реклама

Відразу після втрати контролю над активами на НКТ Метінвест поінформував відповідні державні і правоохоронні органи про захоплення підприємств. За даними заявами вже порушено кримінальні виробництва, ведуться розслідування.

Перелік органів, в які були направлені листи, включає територіальні органи Національної поліції України, прокуратури, СБУ, штаб Антитерористичного центру при Службі безпеки України, Державну службу України з питань праці, Державну службу геології та надр України, Державну фіскальну службу України та багато інших міністерства і відомства.

Відносно так званих "ДНР" і "ЛНР" і їх активістів введені санкції у вигляді блокування активів і заборони господарської діяльності (внесення в так звані "чорні" списки) з боку США, ЄС, Великої Британії, Швейцарії, Австралії та інших держав. Співпраця з невизнаними республіками і пов'язаними з ними/контрольованими ними особами та підприємствами є порушенням режиму міжнародних економічних санкцій. До компаній, які співпрацюють з особами, внесеними в "чорні" списки, можуть бути застосовані штрафи, кримінальна відповідальність посадових осіб, а також санкції у вигляді арешту активів і заборони господарської діяльності.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Група Метінвест уважно стежить за долею свого майна, контроль над яким був втрачений на НКТ. Якщо будуть виявлені факти, що свідчать про намір третіх осіб отримати вигоду від цього майна в Україні або будь-якій країні, а також факти використання такого майна або продукції, виробленої на виробничих потужностях підприємств на НКТ в будь-яких цілях, Група задіє план реагування, що стосується дій в юридичної і комунікаційних сферах.

Реклама

"Особливо хочеться застерегти від спроб будь-яким чином використовувати наше майно на НКТ суб'єктами Російської Федерації. Це стосується як вивезення продукції і устаткування підприємств, так і доставки на них сировини. Кожен із зазначених випадків є контрабандою. У разі виявлення таких незаконних дій щодо порушників (компаній і їх менеджменту) на підставі українського, російського і міжнародного законодавства будуть ініційовані кримінальні справи, санкції біржових майданчиків, де котируються їх акції, обмеження з боку міжнародного фінансового співтовариства", – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти