Масштабний форум в Маріуполі: президент і Кабінет міністрів відкриють Україну інвесторам

22 жовтня 2019, 10:27

Подія такого масштабу вперше проходитиме не в столиці

Перший інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine з ініціативи президента України і за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Ключовим донором форуму є USAID. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та поліпшення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу за межами столиці.

Реклама

Основна програма форуму становитиме п'ять панелей, при яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проекти і точки економічного зростання.

На одній сцені вперше в Україні зберуться керівники чотирьох найбільших міжнародних фінансових інститутів: Європейського банку реконструкції і розвитку, IFC, Європейського інвестиційного банку, Світового банку регіонів Європи та Центральної Азії.

Нова команда продемонструє реалізовані проекти і ті, для яких ведеться пошук інвесторів. Серед проектів варто виділити відновлення системи водопостачання Донецької області, відновлення електрифікації залізниць в Донецькій і Луганській областях, проект запуску зрошення в Херсоні, будівництво ділянки залізниці між магістраллю Попасна – Куп'янськ і залізничною гілкою Лантратівка – Кондрашевська-Нова, відновлення електрифікації залізничних перевезень в Донецькій і Луганській областях.

Президент України Володимир Зеленський запросив інвесторів відвідати форум і звернув увагу на символічність вибору міста для проведення заходу. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук в своєму запрошенні розповів які проекти будуть представлені на форумі, і акцентував увагу на важливості проведення RE: think саме в Маріуполі.

"Ми шукали привабливі ідеї для інвестицій. Ми їх знайшли. І 29 жовтня представляємо їх іноземним інвесторам, на форумі в Маріуполі. Чому там? Ми хочемо почати нову історію саме з такого міста – перспективного і спраглого до змін", – зазначив президент України Володимир Зеленський.

Реклама

Основне завдання форуму – залучити більше міжнародних інвестицій для відновлення економіки держави і перетворення Донбасу на потужний розвинений промисловий кластер. Інвестиційні ідеї форуму здатні змінити становище регіону шляхом створення нових робочих місць, підвищення інвестиційної привабливості та поліпшення інфраструктури.

"Навіщо нам RE: THINK? Для того, щоб показати зміни в Україні і поговорити з тими, хто ці зміни робить. Цікаві інфраструктурні та інші інвестиційні проекти в агросфері, IT і промисловості будуть представлені на форумі в Маріуполі. Місто відвоювало свободу і почало складний шлях від відновлення до розвитку. Це важливий символ того, як може відродитися Україна. Ми запускаємо маріупольський ефект відродження України. До зустрічі в Маріуполі", – додав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Нагадаємо, у вересні президент Володимир Зеленський закликав міжнародний бізнес вкладати інвестиції в Україну.

У той же час в уряді підрахували, що Україна за найближчі п'ять років повинна залучити 50 млрд доларів інвестицій, щоб досягти зростання валового внутрішнього продукту на 40%.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти