Компанія Artwinery презентувала новий сайт з e-commerce

14 грудня 2020, 16:44

Актуально

Тепер в інтернет-магазині Artwinery можна купити ігристе з доставкою до порогу

Лідер України з виробництва ігристих вин компанія Artwinery (колишня назва "Артемівський завод шампанських вин") напередодні новорічних свят презентувала новий сайт, що має інтернет-магазин https://artwinery.com.ua/.

Оновлений сайт виконаний в сучасному дизайні, має практичний і простий функціонал, але найголовніше – тепер для споживачів доступна функція "купити ігристе онлайн з доставкою до дверей".

"Пандемія і її наслідки поставили бізнес перед вибором – розвиватися і відповідати потребам споживача або ж втрати долю ринку. Люди все менше хочуть витрачати час на черги і забиті супермаркети, віддаючи переваги онлайн-покупкам, що можна зробити з дому або офісу. Тому запуск власної електронної комерції – це не тільки новий виток розвитку для нашої компанії, але і черговий доказ того, що Artwinery як лідер ринку поєднує кращі традиції класичного виробництва з інноваційними підходами", – коментує Ігор Толкачов, генеральний директор компанії.

Запуск сайту розділений на 3 етапи. Перший етап запущений напередодні високого сезону і включає в себе інтернет-магазин. Презентація другого етапу відбудеться на початку наступного року і включатиме в себе максимально розгорнуту інформацію про Artwinery та її торгові марки, а третій – унікальні фішки, які і будуть відрізняти власний сайт компанії від інших гравців ринку.

Розробкою сайту компанії Artwinery займається Vintage Web Production. "Створити інтернет-магазин для монобренду – це завжди цікавий і водночас серйозний виклик. Тому що перед нами стоїть завдання показати бренд по-новому для споживачів. У ході роботи ми проводили багато інтерв'ю із цільовою аудиторією і досліджували безліч чинників – починаючи з того, як користувачам комфортно здійснювати покупки на сайті, що впливає на прийняття рішення про покупку ігристого, і закінчуючи тим, як вони сприймають дизайн проєкту у цілому", – прокоментувала Олена Саливон, Chief Project Officer Vintage. "Дякуємо команді Artwinery за залучення і комфортну роботу.Ми бачимо, що цей проєкт уже показує класні результати і все це завдяки синергії роботи двох команд – Artwinery і Vintage", – додала вона.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти