Як металурги в умовах кризи зберігають робочі місця

27 лютого 2015, 09:42

Промисловці просять владу про прозорі правила ведення бізнесу та податкової політики, які допоможуть підняти виробництво

В умовах складної ситуації і падіння економічних показників в Україні великі промислові підприємства намагаються зберегти робочі місця.

Реклама

Так, для збереження маріупольських металургійних підприємств Групи Метінвест і робочих місць компанією розроблений і буде задіяний комплекс антикризових заходів. Ці заходи дозволять в першу чергу зберегти трудові колективи, повідомив генеральний директор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі в прямому ефірі маріупольського телеканалу "Сигма".

Як розповів Енвер Цкітішвілі, на ММК імені Ілліча та МК "Азовсталь" інженерно-технічний і адміністративний персонал, включаючи перших керівників, переведений на чотириденний робочий тиждень. Працівники цехів, не забезпечених зараз замовленнями, будуть виведені в простій із збереженням 2/3 окладу. Це не стосується робітників і персоналу цехів, які завантажені: вони отримуватимуть заробітну плату повністю. Крім цього, прийнято рішення про тимчасове призупинення виплати доплат і надбавок, які не є обов'язковими і не носять постійний характер.

За словами керівника "Азовсталь", через дефіцит обігових коштів меткомбінати змушені відмовитися і від послуг підрядних організацій і виконувати поточні ремонти та обслуговування обладнання своїми силами.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

"Метінвест вистоїть. Ми розробили заходи, які дозволять нам не підвищувати собівартість продукції, бути конкурентоспроможними для того, щоб отримувати замовлення і таким чином утримати колективи і платити людям заробітну плату. Трудові колективи повинні бути впевнені в тому, що ми вистоїмо, бо ми разом. Позиція Ріната Ахметова залишається незмінною – ніхто не буде скорочений, необхідно зберегти заводи і робочі місця", – акцентував генеральний директор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі.

Реклама

Також генеральний директор прокоментував ставлення центральної влади до металургів. "На жаль, багато керівників органів державної влади, народні депутати України, не до кінця усвідомлюють сьогоднішні реалії. Досі вони вважають, що вітчизняні промисловці не відчувають жодних труднощів. Це найглибша помилка. Вся промисловість України переживає зараз найскладніші часи за всю історію незалежності нашої держави. Ми не просимо нічого зайвого – виконуйте чинне законодавство. Введіть прозорі правила ведення бізнесу, податкової політики, а ми відповімо на це зростанням виробництва і, відповідно, збільшенням відрахувань до бюджетів різних рівнів" – поділився Енвер Цкітішвілі. 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти