Інвестори зацікавилися енергетикою України

21 вересня 2017, 20:45

События на ТК Украина

Експерти вважають, що нашій країні треба якнайшвидше створити відповідне законодавче поле

Найгірші часи позаду – готуйте гроші для інвестицій. З таким закликом президент Петро Порошенко звернувся у відеопривітанні до учасників Українського фінансового форуму, який стартував в Одесі.

Реклама

Сюди з'їхалися понад 300 учасників з півтора десятка країн світу. Від України потенційні інвестори чекають боротьби з корупцією і реальних реформ, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу.

Однією з перспективних сфер для вкладень зарубіжні експерти називають енергетику, яка в найближчі роки зажадає інвестицій – мінімум 3-5 мільярдів доларів. Йдеться, в першу чергу, про інвестиції в модернізацію газотранспортної системи, збільшення видобутку власного вугілля і газу, а також розвиток альтернативних джерел енергії.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять

"На тлі падіння вартості технологій все більше і більше інвесторів дивляться в бік України для запуску проектів альтернативної енергетики. Я думаю, що на тлі зростаючої пропозиції з боку потенційних інвесторів реалізувати ті чи інші проекти, ми скоро прийдемо до того механізму, де інвестори будуть конкурувати за тариф і те як відбувається в Європі та інших країнах світу – будуть проводитися аукціони на зниження тарифу для альтернативної енергетики ", – зазначив керуючий партнер фінансової групи ICU Макар Пасенюк.

"Для того щоб зацікавити інвесторів, потрібно, щоб вони відчули себе захищеними. Україні, в першу чергу, потрібне законодавче поле, яке стосується енергетичного сектору – про незалежний регулятор і про ринок електроенергії ", – додав заступник директора Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Джон Пеннелл.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти