Інвестуємо в Україну: ДТЕК Енерго за 8 місяців збільшив інвестиції в свої підприємства на 80%

7 вересня 2017, 15:54

Сума вкладених коштів склала 3,6 мільярди гривень

ДТЕК Енерго наростив інвестиції в розвиток і модернізацію ТЕС і шахт. За 8 місяців 2017 року у підприємства компанії вкладено 3,6 млрд грн, що на 80% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Реклама

Інвестиції у видобувні підприємства "ДТЕК Павлоградвугілля" і "ДТЕК Добропіллявугілля" за 8 місяців склали 2,9 млрд грн. Зростання склало 80%. Завдяки цьому на шахтах ДТЕК нарощується видобуток газового вугілля, який повинен протягом найближчих років повністю замінити імпортний антрацит. З початку року введено в експлуатацію 20 очисних забоїв. Всього за 2017 рік планується запуск 33 очисних забоїв. Сумарний видобуток з початку року склав 15,2 млн тонн вугілля марки Г.

Генеруючі підприємства ДТЕК за вказаний період отримали 0,7 млрд грн інвестицій. Це на 79% більше показника за січень-серпень 2016 року. Зокрема, ТЕС ДТЕК в поточному році проходять посилену підготовку до опалювального сезону в частині планових ремонтів. ДТЕК реалізує проекти з переходу двох блоків Придніпровської ТЕС з антрациту на газове вугілля.

В тренді
Валютні кредити за день переведуть у гривню: Рада ухвалила потрібні закони

Також компанія здійснює реконструкцію блоку №10 Бурштинської ТЕС і блоку №1 Криворізької ТЕС. Дані роботи дозволять продовжити термін експлуатації блоків мінімум на 15 років, підвищити їхню ефективність і знизити викиди в атмосферу до європейських норм. Починаючи з 2012 року, всі енергоблоки компанії при модернізації проходять реконструкцію електрофільтрів для досягнення рівня викидів пилу відповідно до Директиви 2001/80/ЄС.

"ДТЕК визначив для себе українське вугілля марки Г як пріоритетне паливо для виробництва електроенергії. Тому ми розробили програму щодо позбавлення від антрацитової залежності. Вона складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – перехід блоків з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – максимальне забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку, оскільки виконання перекладу блоків українських ТЕС на газове вугілля призведе до значного зростання його споживання. У зв'язку з цим у видобуток даної марки вугілля в Україні необхідно буде вкладати ще більше коштів, щоб станції в повній мірі забезпечувалися паливом, – заявив в.о. генерального директора ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук. – І крок №3 – модернізація існуючих потужностей ТЕС для їхньої ефективної і безперебійної роботи. Всі ці дії дозволять Україні стати енергонезалежнішою, а споживачі стабільно отримуватимуть електроенергію".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти