Інвестиції в кадри: "Метінвест" виділив п'ять мільйонів гривень на програми для молоді

24 травня 2019, 19:01

Група домовилася про співпрацю з двома вузами Запоріжжя

Підприємства міжнародної гірничо-металургійної групи компаній "Метінвест" в Запоріжжі витратили п'ять мільйонів гривень на освітні програми для молоді, щоб після навчання на виробництво приходили фахівці, готові до роботи. Ті, хто має не тільки теоретичні знання, а й хороший практичний досвід.

Реклама

"Сьогодні" дізналися, що промисловці пропонують студентам, школярам і викладачам в Запоріжжі, а також з'ясували, де ще в Україні запрацюють такі програми найближчим часом.

"Метінвест" домовився про співпрацю з двома запорізькими вузами: група пропонує практику на виробництві та навіть стипендії від підприємств.

"Ми визнаємо, що університети сьогодні мають базу, матеріальну базу 70-80-х років. І подолання цього розриву між виробничими можливостями сучасних промислових підприємств і університетів можливо тільки в плідній співпраці", – заявив ректор Запорізького національного університету Микола Фролов.

Підтримку отримають студенти "Запорізької політехніки", а також технічних спеціальностей Запорізького національного університету.

"І промислові підприємства, і бізнес, і університети зацікавлені в тому, щоб молодь обирала для свого життєвого шляху, для реалізації своїх можливостей України. Наше місто – Запоріжжя, і інші міста України", – підкреслив Фролов.

Реклама

Стипендії отримають понад 400 запорізьких студентів, навіть першокурсники за результатами незалежного оцінювання. "Метінвест" також допоможе школярам готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та розвиватиме STEM-освіту в школах. Викладачам обіцяють підвищення кваліфікації. На освіту талановитих дітей і молоді в Запоріжжі холдинг вже витратив понад 5 мільйонів гривень.

"Ми перестанемо вчити студентів на пальцях. Вже є умови і можливості показати людині, де вона буде завтра, чим займатиметься. Тобто вона отримує можливість побачити себе – це найголовніше", – повідомив перший проректор "Запорізької політехніки" Володимир Прушковський.

Не тільки запорізькі студенти і школярі отримають підтримку промисловців. "Метінвест" планує розгорнути подібні програми в усіх містах, де є підприємства холдингу.

"Ми хочемо повернути довіру всіх учнів, всієї молоді до регіону, до промисловості, до індустрії. Потрібно зробити так, щоб кожна молода людина у віці 12, 14, 16 років розуміла, що у неї вдома є перспективи, що вона може знайти робоче місце", – розповів гендиректор "Запоріжсталі" Ростислав Шурма.

Стипендії від промисловців і практичні заняття на підприємствах будуть вже восени, з початком нового навчального року.

Нагадаємо, "Метінвест" з 1 квітня 2019 року підвищив заробітну плату співробітникам своїх українських підприємств. Найбільшу надбавку до зарплати отримали ремонтники, інженери-технологи середньої кваліфікації і лінійні керівники.

Також повідомлялося, що "Метінвест" буде впроваджувати стратегію "нульового травматизму" Vision Zero, про що домовився з Міжнародною організацією соціального забезпечення.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти