Ілону Маску в Tesla "виписали" найвищу зарплату в світі, але з умовами

25 березня 2018, 04:16

Статок Маска за 10 років може збільшитися на 55,8 млрд доларів

Акціонери автовиробника Tesla схвалили 10-річний компенсаційний пакет для гендиректора компанії Ілона Маска. Розмір компенсацій може скласти понад 55 млрд доларів, пише CNBC.

Маска переводять з гарантованого окладу на компенсацію у вигляді акцій компанії в залежності від зростання її капіталізації. Акціонери Tesla очікують, що капіталізація зросте з поточних 53 млрд до 650 млрд доларів.

Протягом найближчих 10 років Маск отримає 12 траншей в обсязі 1% поточних акцій Tesla кожен. Перший транш глава Tesla отримає після того, як капіталізація компанії перевищить 100 млрд доларів. Кожен наступний 1% акцій Маск буде отримувати після того, як капіталізація буде збільшуватися ще на 50 млрд доларів. Всі 12 траншей підприємець зможе отримувати в тому випадку, якщо ринкова вартість компанії перевищить 650 млрд доларів
.

Реклама

Сумакомпенсаціїформальнодорівнює2,6 млрддоларівза поточною вартістю,однакприуспішнійреалізаціївсіхцілейізростаннязагальноїкапіталізаціїTeslaстатокМасказа10роківможезбільшитисяна55,8 млрддоларів.Поточний статокпідприємця,за підрахункамиForbes,становитьтрохи більше20 млрддоларів.

В тренді
ОПЕК+ домовився про видобуток нафти. Ціни вже рвонули вгору
РанішезахідніЗМІповідомляли,щоІлон Маск не буде більше отримувати заробітну плату і премії від Tesla. Яквиявилося,мовайшласамепро замінузарплатинакомпенсацію.Прицьомудопускаласяможливістьтого,щоМасквідійдевідроліголовноговиконавчогодиректораістане,наприклад,виконавчимголовоюрадидиректорів.

Компенсаційнийпланскладенийза аналогомзугодоювід2012 року,за якоюМаскпротягомп'ятироківповиненбувзбільшитикапіталізаціюкомпаніїв17разів,зчимвінуспішновпорався.

Нагадаємо, стартап Ілона Маска Boring Company заробив 300 тисяч доларівнапродажуфірмових"нуднихкепок".The Boring Company-цестартап,якийбуритьпідземнітунелідлястворенняавтомагістралейідорігдляіншоготранспорту.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти