Гройсман: Я заборонив "маски-шоу" під час перевірок бізнесу

22 вересня 2017, 13:24

Прем'єр закликав поліцію і податкову працювати цивілізовано

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до керівників Міністерства внутрішніх справ (МВС) і Державної фіскальної служби (ДФС) з вимогою не застосовувати силові методи при перевірках підприємців при відсутності реальних загроз для життя та здоров'я працівників, і вибудовувати цивілізовані відносини з бізнесом.

"Я заборонив проведення "маски-шоу", є мій лист керівникам ДФС і МВС про те, що якщо немає реальної загрози для співробітників, нічого ходити в масках і з автоматами", – цитує прем'єра прес-служба уряду.

Гройсман також зазначив, що робота силових відомств з бізнесом змінюється, стає більш цивілізованою.

"У нас є ознаки нормального цивілізованого взаємодії бізнесу і ДФС. І це говорить сам бізнес, ділові асоціації", – сказав глава уряду
.

Реклама

РанішеГройсманвисловивідеюповної заборонисиловихобшуківпідприємствпід часзустрічізвеликимбізнесомза участюпрезидентаігенеральногопрокурораУкраїни.Гройсманпідкреслював,щобудь-якийнеобгрунтованетискнабізнес-цеключовийфакторзниженнятемпівекономічногозростанняіруйнуванняпланівпозбільшеннюінвестиційвекономікуУкраїни.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти