Головні багатії світу стали біднішими: названі втрати за 2018 рік

23 грудня 2018, 08:12

Капітал скоротився навіть у найбагатшої людини планети

Сукупні статки500найбагатшихлюдейпланетискоротилисяза2018рікна 511млрд доларів,до 4,7трлн.ТакіданіоприлюднилианалітикиBloomberg.

Відзначається,щонайсерйознішівтратибагатіїзBloomberg Billionaires Indexпонеслидокінцяроку,адже
фондові ринкипереживаютьнайгіршийгрудень за 38 років.

Реклама

Капіталнайбагатшої людинивсвіті,засновникаAmazonДжеффаБезосаскоротивсядо115 млрддоларів,на53 млрд.Сумавтрат,якзазначаєBloomberg,самапособіперевищує,наприклад,ринковувартістькомпаніїFord Motor Co.АзасновникFacebookМаркЦукербергу зв'язкузтим,щойогокомпаніяпостійнопереживалакризи,втративзарік23 млрддоларів.ЗагальнийкапіталбізнесменавгрудніBloombergоцінюєв49,7млрддоларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вціломуамериканськімільярдери,якихнараховується173людини,втратилизпочаткуроку5,9%відсукупногостатку.Загальнийкапіталнайбагатшихамериканцівагенствооцінилов1,9 трлндоларів.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Азіатські підприємці (їх в рейтингу 128), за оцінками Bloomberg, втратили в цілому 144 млрд доларів.

Неспокійно було і в багатіїв Близького Сходу. Найбагатша людина Саудівської Аравії, принц Аль-Валід ібн Талал Аль Сауд, звільнений в березні після 83 днів утримання під вартою, втратив 3,4 млрд доларів. З моменту, коли його капітал досяг максимального значення в 2014 році, статок принца тепер скоротився на 60% до 14,4 млрд доларів, зауважує агентство.

Також втрат зазнало більшість європейських мільярдерів – від засновника Zara Амансіо Ортеги до колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Нагадаємо, раніше
Financial Times назваласвою"Людинуроку". Вцьомуроціпрестижнийтитулвручилизаборотьбузавторитаризмом,расизмомінетерпимістю.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти