Генеральним директором ДТЕК ВДЕ призначений Філіп Лекебуш

2 травня 2018, 13:56

Протягом останніх десяти років Філіп керував реалізацією проектів в геотермальній, вітровій, сонячній, біогазовій енергетиці

Філіп Лекебуш посилить команду ДТЕК ВДЕ і відповідатиме за реалізацію стратегічних планів ДТЕК з розвитку проектів у сфері відновлюваної енергетики зі збільшенням встановленої потужності до 1 ГВт у найближчі 3 роки.

Філіп Лекебуш – керівник із багаторічним досвідом роботи в сферах електроенергетики, енергопостачання, відновлюваної генерації. Протягом останніх десяти років Філіп управляв реалізацією численних проектів в геотермальній, вітровій, сонячній, біогазовій генерації в компаніях Ferrostaal і MVV Energy (Німеччина). Зокрема, в MVV Energy він керував трансформацією портфеля активів в традиційній генерації в зростаючий портфель проектів ВДЕ. Раніше він також обіймав керівні посади в компаніях Alstom і ABB.

"Одним з головних пріоритетів Енергетичної стратегії України є інтенсивний розвиток відновлюваних джерел енергії. Це важливо як для поновлення генеруючих потужностей в цілому, так і підвищення екологічності української електроенергетики. До 2020 року наша компанія планує збільшити встановлену потужність сонячних і вітрових станцій до 1 ГВт. Для цього вже сьогодні ми реалізуємо унікальні для країни проекти в партнерстві зі світовими лідерами в сфері машинобудування та електроенергетики, такими як General Electric і China Machinery Engineering Company (CMEC). Експертиза Філіпа Лекебуша в сфері нових технологій важлива для досягнення цих цілей. Філіп був учасником процесу проходження європейськими країнами реформи енергетичного сектора. Цей досвід особливо затребуваний сьогодні, коли Україна стала на шлях лібералізації енергетики", – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

"Розвиток зеленої енергетики значно впливатиме на світові енергетичні ринки. Україна має великий потенціал у відновлюваній генерації і знаходиться на етапі трансформацій відповідно до цілей Енергетичної стратегії. Це важливе рішення для майбутнього розвитку та успіху енергетичного сектора країни, – зазначив Філіп Лекебуш. – У ДТЕК ВДЕ я бачу компанію, яка може увійти до числа лідерів відновлюваної енергетики в Європі. Я радий приєднатися до команди ДТЕК ВДЕ і зробити свій внесок в розвиток чистої і безпечної генерації електроенергії в Україні".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти