Гендиректор "Метінвесту" назвав три пріоритетні завдання для нового керівника ММК ім. Ілліча

12 вересня 2017, 09:08

11 вересня на посаду генерального директора ММК імені Ілліча, що входить до групи "Метінвест", призначений Тарас Шевченко

Генеральнийдиректоргрупи"Метінвест"ЮрійРиженковназвавтрипріоритетнізавданнядляновогокерівникаМаріупольськогометалургійногокомбінатуіменіІлліча(ММКІ)ТарасаШевченка.СловаРиженковаз'явилисянасторінці"Метінвесту"всоціальній мережіFacebook,пише112.ua.

Реклама

"Екологія та охорона праці, модернізація, собівартість. Ось три пріоритети, які для нас сьогодні важливі. І ці завдання я сьогодні озвучив новому керівнику ММК імені Ілліча. По цих трьох напрямках у нас є хороший заділ для поліпшень", – сказав він.

Нагадаємо, що 11 вересня 2017 року на посаду генерального директора ММК імені Ілліча, що входить до групи "Метінвест", призначений Тарас Шевченко, який раніше очолював Алчевський металургійний комбінат.

Відповідно до прес-релізу групи, на новій посаді Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК ім. Ілліча, таких, як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху "1700", будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об'єктів позапічної обробки сталі.

"Поряд з розвитком програм по підвищенню ефективності виробництва, одним з ключових завдань нового керівника стане виконання зобов'язань групи" Метінвест "з безперервного поліпшення екологічної ситуації в Маріуполі", – підкреслюється в повідомленні.

В тренді
Ринок пального: як декларування цін вплине на вартість ресурсу

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти