Гендерна рівність стає трендом на ринку праці України – експерт

5 січня 2020, 09:43

Анастасія Іщенко Анастасія Іщенко

Бізнесу доводиться проявляти турботу про людей далеко за рамками вимог законодавства

/ Фото: Pixabay

На ринку праці одні тенденції постійно змінюють інші, зникають і з'являються професії, а здобувачі та роботодавці стикаються з новими викликами. При цьому українські тенденції на ринку праці збігатимуться із загальносвітовими. Так, в компанії P&G сайту "Сьогодні" розповіли, що одним з ключових напрямків їх стратегії є гендерна рівність.

"Тенденції ринку праці у 2020 році для України йтимуть в ногу з глобальними. Компанії, що декларують серед своїх базових цінностей дотримання прав людини, боротьбу з дискримінацією та рівність, зможуть вирватися вперед у перегонах за кращі таланти. Але це уможливиться тільки в тому випадку, якщо роботодавці готові знайти креативні підходи до забезпечення цих прав, дбаючи далеко за рамками вимог законодавства", – зазначає в коментарі сайту "Сьогодні" Євгенія Ульянова, директор по персоналу P&G в Україні.

Реклама

Детальніше читайте на сайті "Сьогодні" в матеріалі "Більше фрілансу і менше міграції: яким буде ринок праці в Україні в 2020 році".

До того ж, новини "Сьогодні" раніше розповідали, чому жінки в Україні отримують менше за чоловіків:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти