"Це треш": Зеленського обурило "безнадійно застаріле" законодавство

20 червня 2019 18:08

Президент розкритикував Трудовий і Житловий кодекси

Україні потрібен новий кодекс законів про працю, як старий КЗпП "безнадійно застарів". Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з бізнес-спільнотою.

Реклама

"Безнадійно застарілий кодекс законів про працю. Він був створений в 1971 році, коли всіма підприємствами володіла держава, і фактично він повинен був захистити працівника державного заводу від свавілля радянського чиновника. Зараз, в 21-му столітті, ми пропонуємо ті ж правила для підприємців , для офісів іноземних та інноваційних компаній і не дивно, що вони не хочуть їх приймати", – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що вірить у здатність українців самостійно приймати правильні і сучасні рішення, і тому вважає декомунізацію держрегулювання і лібералізацію економіки пріоритетом своєї команди.

Читайте також: Українцям готують новий трудовий кодекс: в ньому збільшено відпустку і більше причин для звільнення

Також Зеленський зазначив, що Житловий кодекс теж потребує оновлення.

Реклама

"Зараз 2019 рік і досі діє український закон, який регулює житлові відносини, вибачте, це треш, і це повинно піти в історію", – заявив Зеленський.

Не пропусти!
Перемогти Німеччину французам допоміг антирекорд: постарався Хуммельс
Хуммельс забиває гол у свої ворота

Він також зазначив, що Україні необхідно позбутися від "нафталінового пострадянського регулювання", яке впроваджувалося для планової економіки.

"Заборони для дорослої людини вільно розпоряджатися своїм майном, а саме: землею, валютними цінностями, або заборона вільно займатися діяльністю, яка не завдає іншим шкоду, наприклад, грати в легальні азартні ігри ... всі ці заборони повинні бути скасовані", – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, в Україні прийняття оновленого Трудового кодексу маячить на горизонті ще з 2015 року. Його проект Верховна Рада в першому читанні прийняла ще чотири роки тому.

Реклама