Якщо нова команда продовжить курс попередньої влади, інвестори прийдуть в Україну надовго, – Михайло Жернов

2 липня 2019 10:57

Новини компаній

Україна має величезний економічний потенціал і його потрібно використовувати, вважає партнер інвестиційної компанії Millstone & Co

В Україні багато можливостей для вкладення коштів: місцевий бізнес потребує вільних грошей. Це робить український інвестиційний ринок ключовим серед країн колишнього СРСР, – коментує у своєму інтерв'ю Михайло Жернов, партнер інвестиційної компанії Millstone & Co.

Найбільш привабливим, з точки зору інвестиційного бізнесу, сьогодні є ринок газу. За запасами газу Україна – на другому місці після Норвегії, якщо не брати до уваги Росію. Крім того, є ще один важливий актив – трубопровід до Європи. Все це може зняти країну з російської газової голки і зробити одним із основних гравців на європейському ринку газу. Компанія Millstone & Co спільно з американськими партнерами вже отримала ліцензію на видобуток природного газу. Але їй, як і всім закордонним інвесторам, потрібні гарантії політичної стабільності, адже мова йде про сотні мільйонів доларів.

Реклама

"У нас є ліцензія, і ми чекаємо, які будуть правила при новій владі: якщо ринок буде прозорим, ми заходимо, якщо ні – чекаємо або виходимо з проекту навіть з фіксацією збитків", - підкреслив Жернов.

За словами інвестора, щоб прийняти рішення про вкладання коштів в той чи інший проект, компаніям необхідно прогнозувати ситуацію в країні хоча б на найближчі 5 років. "Україна поки ще не США, коли немає різниці, хто при владі, правила гри для бізнесу не змінюються. Якщо нова команда продовжить курс попередньої влади – боротьбу з корупцією, імплементацію європейських правил і стандартів, захистить інвесторів, тоді і ми, і інші інвестори прийдемо надовго. В іншому випадку інвестор може поставити Україну на паузу і переорієнтувати ресурси на іншу країну". 

У Millstone & Co впевнені, якщо політичний курс зміниться, в Україну зайдуть спекулянти, які за рік-два будуть швидко зривати свій куш і йти.

В тренді
Укрпошта готується підвищити тарифи: як і на що злетять ціни
"Укрпошта" підвищить тарифи. Колаж "Сьогодні"

Про компанію

Реклама

Міжнародна інвестиційна компанія Millstone & Co представлена на ринку Європи з 2016 року. Компанія профільно займається злиттям і поглинанням (M & A), інвестиційною діяльністю, управлінням активами та залученням фінансування. Головний офіс знаходиться в Польщі, з 2018 року є представництво в Україні. У портфелі Millstone & Co – успішні проекти на енергоринку, зокрема, в газовій галузі, а також в агросекторі, банківському сегменті тощо.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти