Експерти назвали 100 кращих українських топ-менеджерів України

9 жовтня 2019, 13:18

Перше місце в списку посів Максим Тимченко

У рамках Business Wisdom Summit 2019, який пройшов в Києві,відбулася урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу кращих топ-менеджерів країни, за версією бізнес/медіа бюро Ekonomika +. Перше місце в списку посів Максим Тимченко, генеральний директор енергетичної компанії ДТЕК.

Реклама

Як зазначили організатори рейтингу, під керівництвом Тимченка за 14 років ДТЕК став одним із лідерів енергетичного ринку, який інвестує в сонячні і вітрові станції, модернізацію традиційної енергетики, впроваджує інновації та цифрові технології.

"Це нагорода всієї нашої компанії, яка пройшла довгий і непростий шлях. Сьогодні світ, наша галузь, компанія, всі ми перебуваємо на етапі трансформації, і не тільки технологій, але і нашої свідомості. Успіх неможливий без успіхів країни, в якій ми живемо і працюємо. Ми намагаємося робити свій внесок в майбутнє України виробляючи електроенергію, будуючи нові електростанції, добуваючи вугілля. Ми вчимося, шукаємо нове, що можна впровадити в Україні, акцентуємо увагу на цифровій трансформації, залученні інновацій в галузь", – сказав Максим Тимченко.

В цілому, до фінального списку ТОП-25 кращих управлінців України в 2019 році увійшли СЕО найбільших компаній України з 19 галузей, які очолювали компанії в 2019 році.

Серед них генеральний директор "Донецьксталі" Ільдар Салеєв, виконавчий директор "Фармак" Володимир Костюк, генеральний директор "Датагруп" Михайло Шелемба, генеральний директор Comfy Ігор Хижняк, директор РГК Олег Ніконоров, глава правління "Імперіал Тобакко Продакшн Україна" Галина Воробйова, генеральний директор "ОптімусАгро Трейд" Олена Буркатовська, керуючий партнер Linkos Group Олеся Линник, генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко, генеральний директор Bayadera Group Анатолій Корчинський, генеральний директор TEDIS Ukraine Тарас Корніяченко та інші успішні бізнесмени.

Кращі менеджери також отримали нагороди як переможці в конкретних номінаціях. Максим Тимченко переміг в номінації "Менеджер-стратег". Ільдар Салеєв з "Донецьксталі" лідирував в номінації "Ефективний керівник", Юрій Косюк з МХП став кращим у категорії "Новатор", Михайло Шелемба з "Датагруп" визнаний самим "Емоційним лідером", а Євген Кравцов з "Укрзалізниці" отримав звання "Антикризовий менеджер".

Реклама

Експерти оцінювали учасників за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, рентабельність компанії за минулий рік і результати онлайн-голосування на сайті Delo.ua.

Як повідомляли новини "Сьогодні", в рамках Business Wisdom Summit 2019 бізнесмени також обговорили ризики і можливості для України, пов'язані з вірогідною світовою кризою:

Відео: Сьогодні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти