Експерт розповів, як зробити український бізнес конкурентоспроможним

4 червня 2018, 07:50

Анастасія Іщенко Анастасія Іщенко

Український бізнес повинен слідувати світовим і європейським стандартам у виробництві продуктів і послуг

Український бізнес поки що не утвердився в твердих позиціях на міжнародних ринках, але впевнено до цього йде і намагається слідувати світовим тенденціям. На найбільшому щорічному бізнес-форумі SAP в Україні міжнародні експерти обговорили глобальні тенденції і зазначили, що, незважаючи на існуючі проблеми, в українського бізнесу є великий потенціал з точки зору ВВП, економіки і геополітики.

Так, Рок Магістер, голова технічного відділу SAP в Центральній і Східній Європі, поділився рекомендаціями, які допоможуть зробити український бізнес конкурентоспроможним на світовій арені:

  •     слідувати світовим і європейським стандартам у виробництві продуктів і послуг, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вироблених виробів;
  •     створити зручну українську платформу, як Amazon, або Alibaba, яка б допомогла українським виробникам просуватися на іноземні ринки;
  •     не намагатися наздогнати ті 10-20 років, на які Україна відстає від розвинутого світу. Те, що у нас не працюють ті технології, які працюють в Європі вже багато років, дозволяє перестрибнути їх і відразу перейти до інноваційніших технологій.
"Що потрібно зробити, щоб стати конкурентоспроможними в Європі? Не бійтеся, дійте сміливіше. Якщо ви знаєте, як ваше підприємство повинно виглядати в майбутньому, то немає жодних обмежень", – додає Симон Калужа, керуючий директор SAP в Центральній і Східній Європі.
Реклама

Докладніше про те, як зміни цифрової ери і діджиталізація торкнуться України, читайте в матеріалі сайту "Сегодня": Технічний прогрес і роботизація: чи можуть машини незабаром залишити людей без роботи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти