ЄБРР в Україні намітив 130 проектів і відкриє офіс в Харкові

27 травня 2015, 12:00

Банк уже допоміг українському бізнесу на 4,4 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір в 2015 році в рамках програми консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в Україні реалізувати 130 проектів, а також відкрити офіс у Харкові.

Реклама

"На 2015 ми плануємо, що у нас буде 130 проектів" – повідомила директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР Шарлотта Рюе.

Вона зазначила, що за 5 років з початку дії цієї програми в Україні в ній взяло участь 400 малих і середніх підприємств зі сфери харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, електроніки та ін. З них 360 компаній отримали консультації локальних фахівців, решта – закордонних. Рекомендації експертів стосуються розробки стратегій розвитку, маркетингової політики, управління якістю, персоналом, поліпшення бізнес-процесів.

ЄБРР надав по даній програмі грантову підтримку на суму понад 4,4 млн євро, донорське фінансування забезпечили Європейський Союз, уряди Швеції, США, міждержавний форум Центральноєвропейської ініціативи, Фонд донорського фінансування країн з перехідною економікою, Спеціальний фонд акціонерів ЄБРР.

"Якщо говорити про регіональний розподіл, то більшість з них (проектів – Ред.) – північна частина України навколо Києва, це 37%", – сказала директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР. Близько 20% проектів довелося на центральні і південні області країни, 27% – Західна Україна, 15% – Східна.

В тренді
Більше не "Укрпошта": пенсії в Україні будуть доставляти по-новому
Реклама

Рюе повідомила, що минулого року для роботи з малим і середнім бізнесом був відкритий регіональний офіс у Львові. У 2015 році ЄБРР планує відкрити такий же у Харкові.

Крім цього, в 2015 році ЄБРР вводить для малого та середнього бізнесу дві нові ініціативи: це підтримка в просуванні експорту в рамках створення ЗВТ між Україною та Європейським Союзом, а також підтримка жінок у бізнесі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти