ДТЕК подав заяви в Нацполіцію про вчинення злочинів у зв'язку з втратою управління підприємствами

17 березня 2017, 22:38

ДТЕК просить Національну поліцію почати досудове розслідування та вжити заходів для недопущення незаконного використання захопленої власності

ДТЕК направив у Національну поліцію заяви про вчинення злочинів у зв'язку з втратою управління підприємствами, розташованими на тимчасово неконтрольованій території Донецької і Луганської області.

Реклама

У заяві йдеться, що за місцезнаходженням активів ПАТ "ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу", ТОВ "Моспинське СВС", ПАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля", ТОВ "ДТЕК Східенерго" (ВП "Зуївська ТЕС"), ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго", ТОВ "Техремпоставка", ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит", ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит", ТОВ "Електроналадка", ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі" і ТОВ "ДТЕК Сервіс" надійшли документи, що свідчать про незаконне блокування господарської діяльності. Підприємства подають списки втраченого майна у правоохоронні органи.

Заяви компанії були подані за ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу України, яка передбачає вимоги припинити ведення господарської діяльності, поєднане з погрозою насильства, захоплення цілісного майнового комплексу організованою групою осіб.

У зв'язку з цим ДТЕК просить Національну поліцію почати досудове розслідування та вжити заходів для недопущення незаконного використання захопленої власності.

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДПЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять
Реклама

У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Чисельність працівників ДТЕК – 118 тисяч осіб. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти