ДТЕК Нафтогаз і "Белоруснефть" уклали угоду на буріння свердловин Семиренківському ГКР

21 липня 2017, 13:27

Нові свердловини планується пробурити в 2017 – 2019 роках

21 липня в рамках Українсько-білоруського економічного форуму відбулося офіційне підписання угоди між ДТЕК Нафтогаз і РУП "Виробниче об'єднання "Белоруснефть" на буріння свердловин №№ 25, 61, 72, 75 Семиренківському ГКР з використанням бурової установки і персоналу білоруської компанії.

Реклама

Процес підписання угоди був приурочений до Українсько-білоруського економічного форуму в рамках офіційного візиту президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну.

Вибір партнера для проведення робіт з буріння свердловин компанією ДТЕК Нафтогаз проводився в рамках відкритої тендерної процедури. Умови співпраці розроблялися відповідно до міжнародних стандартів, за якими працюють провідні бурові компанії світу, і грунтуються на практиці IADC (International Association of Drilling Contractors): самостійне управління замовником буровими сервісами по принципам IDS (Integrated Drilling Services) та дотримання міжнародних вимог до договірної документації .

Нові свердловини Семиренківському ГКР планується пробурити в 2017-2019 рр. Кожна з них буде похило-спрямованої, глибиною близько 6 тис. метрів. Буріння першої свердловини почнеться вже у вересні поточного року.

__14

Реклама

"Бурове обладнання "Белоруснефть" повністю відповідає нашим вимогам, а персонал володіє необхідною експертизою в подібних проектах. Для нас вкрай важливо забезпечити буріння свердловин в заплановані терміни, з дотриманням високих стандартів якості, промислової та екологічної безпеки. Упевнений, що разом з білоруськими партнерами ми зможемо внести черговий внесок в розвиток газовидобування, від якої залежить економічна і енергетична стабільність України", – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Буріння першої свердловини почнеться вже у вересні поточного року

"Наша компанія, володіючи істотним досвідом надання нафтосервісних послуг в Україні, прагне до постійного нарощування їх обсягу і спектру. З огляду на географічну близькість, Україна є одним з ключових ринків для компанії. "Белоруснефть" зацікавлена у встановленні взаємовигідного партнерського співробітництва з одним з найбільших учасників нафтогазового ринку України – ДТЕК Нафтогаз. Ми з великою відповідальністю підходимо до такого складного і знакового проекту, як буріння газоконденсатних і газових свердловин на території України і висловлюємо впевненість, що очікування замовника робіт будуть підкріплені якістю надаваних нами послуг" – прокоментував генеральний директор ПО "Белоруснефть" Олександр Ляхов.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти