Бутенко: Довіра до держави – ключова вимога для інвестицій в Україну

25 жовтня 2019, 13:48

Взаємовідносини з зовнішніми партнерами залежать від внутрішньої культури компаній

Довіра – це ключ, який може відкрити Україні шлях до довгострокового розвитку в період трансформацій. Таку думку висловив Віталій Бутенко, генеральний директор D.Trading, в ході VI форуму "Диригенти змін", який пройшов у Києві.

"Довіра до держави – це основа для прийняття рішення будь-яким інвестором – і національним, і міжнародним. ДТЕК активно підтримує європейський вибір України, реформу ринку електроенергії, тому що наш вибір – це чесна конкуренція, це відкриті і зрозумілі правила ведення бізнесу для всіх гравців ринку, гарантовані державою", – зазначив Віталій Бутенко.

Реклама

Він також нагадав, що довіра починається з відкритості. Саме відкритість – одна з п'яти цінностей ДТЕК з моменту заснування компанії і основа корпоративної культури компанії.

"Сьогодні ми розуміємо, що ДТЕК – яким він став через 14 років – був би неможливий без довіри – партнерів, суспільства, співробітників. Ми відкриті до партнерства і діалогу з усіма, хто поділяє наші цінності і прагне зробити Україну сильною і незалежною", – сказав топ-менеджер.

На думку Віталія Бутенка, модель взаємовідносин будь-якого бізнесу з зовнішніми партнерами починається з того, яка внутрішня культура компанії.

"У нас працює 80 тисяч осіб, щоб вони працювали, як єдине ціле, ми забезпечуємо якісні умови праці та відкритий діалог з ними. Наші співробітники – це наша найбільша цінність. І ми прагнемо бути для них найкращим роботодавцем. Наприклад, за 14 років не було жодної затримки зарплат, навіть у кризові роки. Крім того, ми забезпечуємо можливість навчання та розвитку для кожного працівника ДТЕК і піклуємося про їхню безпеку. Зокрема, в охорону праці та промислову безпеку компанія інвестує понад 500 млн грн на рік", – сказав генеральний директор D.Trading.

Щорічний Форум "Диригенти змін", організований компанією Deloitte Ukraine, – дискусійна платформа, яка щороку об'єднує амбітних бізнес-лідерів, авторитетних громадських і державних діячів, лідерів думок для спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу і держави.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти