Японців возитиме безпілотний автобус

10 липня 2016, 04:58

EZ10 Robot Shuttle розвиває максимальну швидкість в 40 кілометрів на годину і буде курсувати між парковкою і торговим центром

Японська компанія DeNa представила безпілотний автобус EZ10 Robot Shuttle, який буде перевозити жителів Японії, починаючи з серпня 2016 року. Як повідомляє портал TechCrunch, транспорт курсуватиме по території торгового центру, що знаходиться в префектурі Тіба.

Проект безпілотного автобуса був розроблений французьким стартапом EasyMile, який забезпечив DeNa необхідними технологіями і надав сам EZ10. Сама ж японська компанія відповідає за спілкування з місцевою владою і стежить за тим, щоб транспорт не порушував існуючих правил дорожнього руху, – передає
N+1.

Реклама

EZ10 Robot Shuttleрозвиваємаксимальнушвидкістьв40кілометрівна годинуібудекурсуватиміжпарковкоюіторговимцентром.Кабінабезпілотногоавтобуса,оснащеногорізнимисенсорами,камерами,GPSііншимисистемами,розрахованана12осіб.ЯкзазначаєTechCrunch,це неповнофункціональнийміський транспорт, оскількивінпризначенийдлявикористаннятількинаприватнихтериторіях,дерухмає нетакийскладнийхарактер.

Японія-не першакраїна,якабудевикористовуватибезпілотніавтобусидляперевезеннялюдей.УминуломуроцівНідерландахвідкривсяпершиймаршрут,поякомупасажирівтакожперевозитьбезпілотник.Відстаньміжкінцевимистанціямимікроавтобусастановить11кілометрів,арухаєтьсявінзісередньою швидкістю25кілометрівна годину.

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти