Відеошок: вертоліт перетворили на гоночний болід-амфібію

Змінений вертоліт плаває, їздить, у нього движок в 210 кінських сил від Audi A6 2002 року і пропелер на 7000 оборотів в хвилину

Уминуломуроціпошарпанийостоввертольота1 969Bell OH-58Kiowaпродалинааукціоні за3101долар.Азаразвінотримавнове життя,причому неякесь,ау виглядігоночногоавтомобіля-амфібії,-пише Popular Science.

НовийвласниквертольотаДжеффБлохрокамимріявпро те,щобзробитизвертольотагоночнумашину.За допомогою16друзівічленівсім'ївінвирішивперетворитипочесногоповітряноговетеранававтомобіль.ВонипоставилийогонаходовучастинувідфургонаToyota,апідвіскувзяливідMazda Miata.АлеБлоххотів,щобмашинабула схожанавертоліт,томувінприробивдокорпусупоплавці,щобприховатиколеса,ітодізрозумів,щовтакомувиглядіможналегкозробитизновогогібридасправжнюамфібію.

Реклама

Зміненийвертолітплаває,їздить,уньогодвижокв210кінськихсилвідAudi A62002 року,якийкоштував450доларів,іпропелерна7000 оборотіввхвилину.Ідотого жновагоночнамашинана100%саморобна.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.7

Євро (€)

31.46

Російський рубль (₽)

0.37

Опитування
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти