Відеошок: Що відбувається з шинами при температурі мінус 50 градусів

29 січня 2018, 05:22

Що робить дуже низька температура з автомобільними шинами

Експлуатаціяавтомобілявсуворихзимовихумовахможебутиповна сюрпризів.Особливо,коли"надворі"лютий мороз.Втакомувипадкуякщомашинаізаведеться,тоне факт,щодалековиїде.Наприклад,можутьпідвестипокришки,якіпритемпературі-50градусівза Цельсіємінижчездатніперетворитисявсправжні"сухарі".

Раніше ми писали, что NASA створило вічні шини зі сплаву титану. Вонисупереластичні,непробивніізробленізі сплавутитану.

Реклама

Також дивіться як виглядають безповітряні шини майбутньогоВонибудутьзмінюватималюнок,підлаштовуючисьпіддорожніумови.ДлявиробництвашинVisionбудутьвикористовуватисябіоматеріали,що повністюрозкладаються, наприклад,бамбук,папір,деревина,картон,апельсиновікіркиінатуральнийкаучук.ДрукуватибезповітрянішиниVisionбудутьна3D-принтерах-цедозволитьдизайнерамконтролюватинеобхідну кількістьгумиімалюнокнашині,продовжуючитакимчиномтермінїїслужби.Очікується,щотермінслужбишинибудеблизько10-15років,апісляїїможнабудепереробити.

В тренді
Третій рекорд за два дні. Біткоїн вийшов на новий історичний максимум
Крімтого,миповідомляли,щояпонці запускають у виробництво непробивні шини для велосипедів.Гнучкіспиці,якіслужатьдемпфіруючимматеріаломвтакій шині,виготовленізі спеціальноготермопластичногокаучуку.Вінповністюпереробляється і придатний до повторного використання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти