В Україні хочуть змінити правила отримання водійських прав

13 листопада 2016, 04:13

Здати на права можна буде без проходження навчання в автошколі

ГоловнийсервіснийцентрМВСУкраїниплануєдозволитипідготовкудоздачінаправаекстерномбезнавчаннявавтошколі.Нововведеннявпроцесіпідготовкикандидатівуводіїможезаробитив2017 році.Передбачається,щотеоріюлюдиназможевивчитисамостійно,анеобхідні40годинпрактичноговодінняпотрібнобудепройтиуінструкторазвідповідною ліцензією,передає "Автоблог".

Реклама

По завершенню практичних занять учень отримає навчальну картку з дозволом на допуск до здачі іспитів в сервісному центрі МВС. Про це розповів керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій, підкресливши, що спочатку необхідно поміняти нормативно-правову базу, починаючи з закону "Про дорожній рух" та Правил дорожнього руху.

Крім нового підходу до процесу навчання в МВС зараз розробляють нові квитки по ПДД. Основний акцент в них робиться на безпеку руху. Наприклад, в квитках немає перевірки знань учнів про будову автомобіля, висоту малюнка протектора і іншої інформації подібного типу. У той же час збільшено кількість питань про правила проїзду перехресть, залізничних переїздів, а також зупинки і стоянки транспортних засобів.

"Сформувати квитків, які можна зазубрити, не буде. Перелік питань генерується випадковим чином. Припустимо, екзаменований помилився в правилах проїзду перехрестя. Комп'ютер змінить перелік питань і знову задасть аналогічний. Також ми підемо від категоризації – складемо окремі квитки за категоріями видаються прав. Того, хто хоче водити легковик, не спитають про вантажівки. Вже готові 2500 питань з графічним супроводом. Ці квитки відповідають міжнародним нормам і можуть бути введені вже в 2017 році", – розповів Владислав Криклій.

Нагадаємо, що на розгляді Верховної Ради зараз знаходиться законопроект № 5184 "Про дорожній рух і його безпеку". Згідно з документом Правила дорожнього руху отримають нову структуру і стануть частиною закону.

В тренді
Пенсії переведуть на картки: коли зміняться правила і що робити одержувачам

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти